Skoči na vsebino

6-Hours at the Glen [25.6.2016]


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 73
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ready to go  

To bi pa rad vidu @zamex23 pa @silicijeva dolina v isti ekipi ... Že to, da se imeni v istem postu pojavita je mal overwhelming

Zdaj če je ta Corvette kateremu podobna ne vem. Meni osebno je ful dobra za vozit. Dosti mehanskega in aero gripa,z pravim setupom je avto noro hiter,ampak spet ne tako kot recimo LMP1. Recimo odpelja

12 hours ago, zamex23 said:

Jah ok, če me vzamete bi vozu zraven. 

Vzamemo kogarkoli ki naredi 200+ krogov pred dirko , po možnosti vsaj 1/4 od tega brez tow in :D

4 hours ago, Matjaž Murn said:

To bi pa rad vidu :D@zamex23 pa @silicijeva dolina v isti ekipi ... Že to, da se imeni v istem postu pojavita je mal overwhelming :D

Why ? :)

 

 

Link to post

Hehe :) Patrik, nismo vsi taki talenti in rabimo kar nekaj treninga, da dosegamo neke na pol konkurenčne čase. Poleg tega ti natreniraš, ko odpelješ dve do tri dirke na dan... Mi pa dve do tri dirke na mesec :) 

Link to post

Js osebno rabim 100 krogov, da se navadim avta in proge da se navadim teh zdrsov, ki jih ima vsaka simulacija malo drugače. Seveda nikoli ne naredim 100 krogov, ker pač komu se to da, če ne gre res za kak takle event kot tole.

Uredil - zamex23
Link to post

Matjaž, to je res, da kr veliko dirkam ja. Že tako kot je zdaj, ko imam skoraj vsak večer čas, da lahko dirkam, vseeno nimam volje za trening, kaj šele da bi lahko dirkal samo 1x do 2x na teden ali mesec :P Vsa čast haha.

Link to post

Jaz tudi rabim 20 krogov, da se moj čas ustavi. Problem je v tem, ker se ustavi kakšno sekundo prepozno :) Pol rabim še ~100 krogov, da zavrtim časovni stroj nazaj :)

Včasim gledam @alkoro. Par krogov je zadaj, pol pa bum. Sekundo ali dve naprej. Vsaka čast takim.

Link to post

Oni, ki prec znajo imajo smolo, ker se ne morejo tolk igrce igrat ko mi [Jel2].

@zamex23 je tudi v top splitu slo-racinga bil. Zadnjič si me presenetil na enem ir serverju, ko si bil za mano, počasnelo pregovorno. Mogoče maš tiste na stolu ki vibrirajo na preveč.

Itak mormo eno skupno slo-racing v eni igri narest, da mal vidmo, pri čem smo.. 

Uredil - mancSLO
Link to post

Ma teh 200 krogov sem napisal bolj za štos kot pa zares  :) 

Gre se samo zato da ne dobim ene "kamikaze" ki bo v prvem krogu sesipal avto :) 

 

 

 

Link to post
Pred 1 uro , mancSLO je napisal:

Oni, ki prec znajo imajo smolo, ker se ne morejo tolk igrce igrat ko mi [Jel2].

@zamex23 je tudi v top splitu slo-racinga bil. Zadnjič si me presenetil na enem ir serverju, ko si bil za mano, počasnelo pregovorno. Mogoče maš tiste na stolu ki vibrirajo na preveč.

Itak mormo eno skupno slo-racing v eni igri narest, da mal vidmo, pri čem smo.. 

iracing ma to prednost, da če ga ne vozim nimam filinga in pač se pele kak se pele :D Pa še amg-ja sm glih kupu in sem se ga še navaju.

Link to post

Ok tale post najbrž ne bo dosti logičen but who cares ...

Na 6h Watkins-a grem solo... vem da mi ne bo štelo, vem da me bodo na koncu diskvalificiral ampak me to trenutno sploh ne briga .

Danes sem prejel sad news, da je umrl kolega...človek, ki mi je kot najstniku pomenil ...veliko....

Skratka, ker ne morem nič drugega , grem na dirko sam, vi pa če kdaj lutate okoli NM , produžite do Otočca in pejte na pico in pivo v Pizzerio Šentpeter, ne bo vam žal, pa še familiji mojega frenda boste naredil uslugo...

Sorry @zamex23 , če bi še vedno rad peljal pa ti zrihtam ekipo s katero boš oddrgnil teh 6h......

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...