Skoči na vsebino

6-Hours at the Glen [25.6.2016]


B_U_R_I

Recommended Posts

Q še niti probal nisem , drugače pa imam race pace v 1.43 race pace. Za kakšne pol sekudne ga bom še sigurno stolkel, sam da se navadim na avto :)

Že kar nekaj časa nisem vozil nič kar bi imelo high downforce in se mi to kar pozna ...

 

Link to post
  • Odgovori 73
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ready to go  

To bi pa rad vidu @zamex23 pa @silicijeva dolina v isti ekipi ... Že to, da se imeni v istem postu pojavita je mal overwhelming

Zdaj če je ta Corvette kateremu podobna ne vem. Meni osebno je ful dobra za vozit. Dosti mehanskega in aero gripa,z pravim setupom je avto noro hiter,ampak spet ne tako kot recimo LMP1. Recimo odpelja

Evo, race pace v visokih 42, še malo bo treba napilit :)

Kolikor vidim so najhitrejši v nizkih 41 z Q setup-om, oziroma predvidevam da so z Q ker delajo po 2-3 kroge potem pa pit in ...

Link to post
On 19/06/2016 at 2:34 PM, silicijeva dolina said:

Pa to je super čas ;) Men bolj skrbi moj SR,ki ga ne morem nikakor popraviti,da bi se približal 2.0 :|:S Včeraj sem šel spet eno dirko in so me nabasali v zadek dirkalnika že kar na štartu.

Probaj z time trail. Časi niso pomembni samo da ne kasiraš incidentov pa bo šel SR počasi navzgor, je pa res da hitreje raste z dirkami ...

Link to post

Sobota, 3 termini, najbrž gremo tistega ob 15h po našem času... lahko pa zaradi mene tudi ob 19h če nas bo zaradi tega kaj več :)

Gremo z DP-jem, na dirki pa so še GT avti + Ruf Cspec.

Capture_zps5lyqucyy.png

 

Jaz sem postavil svoj najboljši čas 1.41.6xx z race fuel , samo je res da je bilo vreme hladnejše. Optimal imam sedaj celo 1.41.1xx samo mislim da je to zaradi enega sektorja, kjer mi je uspelo pobrati mal zaveterja, pa sem potem v zadnjem delu kroga naredil napako.

Ponavadi grem prazen malo več kot pol sekunde hitreje... ni pa nujno :D

Team Trinity (niso glih od včeraj) so Q čase nabijal na enakem vremenu 1.40.1 :o Kje najdejo še to sekudno in pol mi ni jasno :(

Skratka zdaj bo treba še konstantnost napilit, ker kaj dosti hitreje kot grem najbrž ne bom šel pa če pilim še en mesec :D

 

 

Uredil - edgeslo
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...