Skoči na vsebino

6-Hours at the Glen [25.6.2016]


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 73
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ready to go  

To bi pa rad vidu @zamex23 pa @silicijeva dolina v isti ekipi ... Že to, da se imeni v istem postu pojavita je mal overwhelming

Zdaj če je ta Corvette kateremu podobna ne vem. Meni osebno je ful dobra za vozit. Dosti mehanskega in aero gripa,z pravim setupom je avto noro hiter,ampak spet ne tako kot recimo LMP1. Recimo odpelja

Če bi šel kdo z Mclarnom v tole, ali pa Blancpain endurance, naj me kontaktira na ZS, da stečejo priprave. Dva krat po 1,5h bi šlo, ali kako? Moj iR je 1500, tako da so pričakovanja in moje znanje temu primerni. Je pa volja, tako da bi rad enkrat sprobal takole ekipno dirko.

 

 

Uredil - mancSLO
Link to post

Corvette DP je ena redkih "škatel" za road ki je nimam :D

Kakšna pa je ? Je za kaj ? Je kateremu drugemu avtu iz IR podobna ? Mogoče, bi šel pa jaz 6h z  Corvette DP ...

Uredil - edgeslo
Link to post

Zdaj če je ta Corvette kateremu podobna ne vem. Meni osebno je ful dobra za vozit. Dosti mehanskega in aero gripa,z pravim setupom je avto noro hiter,ampak spet ne tako kot recimo LMP1. Recimo odpeljati 120 minut z tem dirkalnikom je po mojem manj obremenjujoče kot pa z McLarnom GT3. Če ti je všeč dober V8 zvok motorja, če so ti prototipi pri srcu,ti ziher priporočam Corvette DP ;)

Link to post

Hahaha super. Sem vesel,da ti je všeč[ok] Seveda,jaz sem ZA. Oprosti ampak ne vem tvojega imena in ne vem,če sem te že morda prej dodal za prijatelja v IR? Če ti ni odveč bi te prosil,da me dodaš ali pa mi zaupaj ime in priimek (imam slab spomin :D ). Jaz sem Benjamin Kronaveter2.

@MarkoP kaj pa ti? Daj pojdi v bolniško,da boš z nama dirkal ;) 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Mah. Moja služba je žal včasih nepridvidljiva in družini neprijazna. Ko stvari ne delajo in se začne panika se je treba usest na letalo in it. Na ta event sem čakal pol leta zdaj pa ne morem :( Sej za vikend bom (verjetno) doma, je pa vseeno premalo treninga. Če grem dirkat sam ob morebitni napaki škodim sebi, v ekipnem dirkanju pa nočem zaradi pomanjkanja treninga komu iz ekipe uničit dirke in kakšen teden priprav.

Pridno šibajta vidva. Bom navijal.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...