Skoči na vsebino

Automobilista Motorsports Simulator


Recommended Posts

  • Odgovori 237
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Marko, bom probal na hitro. (sem probal, pa ni šlo). Tehnično gledano, bi kot opazno razliko lahko izpostavil le spotterja v AMS, katerega rF2 nima. Trenutno se kakih drugih bistvenih razlik ne spomne

Js načeloma ne rabim pomoči za organizacijo eventa. Najbolj pomagate z udeležbo na eventu in tako, da čim večkrat izražate svoje želje kombinacij, formatov in terminov, ki bi vas pritegnili. Do sedaj

@enjoyer83  @vajtos  @Mike0  @ErAndrej   @uh-oh Vi ste se do sedaj udeležili vsaj enega od AMS eventov, nimate pa še Brit Pack-a oz. Season Pass-a. Če imate namen dirkati z nami tudi v bodoče, po

Posted Images

Napovedano je, da bo. Mislim, da skoraj ni dvoma, da ne bi bilo VR podpore. To bi bila brca v temo. Saj bi jo tudi za AMS verjetno razvili, a kaj, ko je AMS le working playground za naslednji projekt in bi bila implementacija dolgoročno nesmiselna in razvoj predrag. Reiza 2018 bo namreč po vsej verjetnosti dx12, v povsem drugačnem grafičnem enginu. So pa zgradili perfektne temelje in zavidljivo vsebino. Ko vse to preoblečejo v šajni grafiko, ki privablja mase, bo na voljo zelo kvaliteten izdelek. Upam le, da ta fotorealistika ne vzame tistega unikatnega občutka dirkanja, ki ga trenutno ne premore nobena druga sodobna simulacija.

Je pa res, da ogromno uporabnikov želi podporo za VR, ampak žal ne bo šlo :(

Link to post
  • 2 weeks later...

Jaz ne bom nič vzel, ker ni noter nič kar bi me pritegnilo. Če pa si že nabavil osnovo verzijo  pa le vzemi še season pass , ker sedaj je prava cena, ker drugače je predrago glede na to kar špil nudi (nobene skenirane proge, avti sumljivega izvora in prav tako fizika).

Uredil - silicijeva dolina
Link to post
pred 24 minutami, markop je napisal:

Kaj se splača season pass za DLC-je vzet ?

Glede na to, da prihaja neka reiza 2018, bi jaz na tvojem mestu počakal. Sicer pa bi vam jaz AMS šenkal, če bi se dalo:oops:, ker no longer exsit in my HD (SD ups).

Link to post

@markop odvisno, kaj pojmuješ pod "se splača" :D Js gledam na te stvari tako, da če mi špil ponudi 2x20 min zabavnega dirkanja na teden, potem sem definitivno dobro vložil svojih €25. Kaj pa se tebi splača, pa je drugo vprašanje, na katerega lahko odgovoriš le ti ;)

@silicijeva dolina moram te opozorit, da začni pisat argumentirano, sicer boš moderiran. Prosim za pojasnilo, o fiziki in avtih sumljivega izvora. Potem bova morda lahko razvila kredibilno argumentirano debato. Prosim tudi, če lahko prilepiš št. ur (steam), ki si jih odvozil  v omenjeni simulaciji. Mogoče ti po drugih temah dovolijo trolat, tule tega ne boš počel ;)

@mancSLO dobr si se to odloču. Zdej je še špil še bolj zahteven, kot prej, ko si ga še hvalil :D Dvomim, da bi ti ustrezal. Stick to PC2 ;)

Uredil - 57X
Link to post
pred 50 minutami, 57X je napisal:

 

@mancSLO dobr si se to odloču. Zdej je še špil še bolj zahteven, kot prej, ko si ga še hvalil :D Dvomim, da bi ti ustrezal. Stick to PC2 ;)

Eh za poleti, ko je bil ta forum caa mrtev, so bili tudi AMS kamijoni čist cool. Pa tudi na kakem tvojem eventu smo se trije podili. Ampak me je game boy grafika odvrnila od tega špila. Glede zahtevnosti pa midva res nebi, saj sva na eventih oba v mid rangu in s tem nebi smela imeti težav. No, vsaj jaz jih nimam.

Link to post

Minimalno število prisotnih na mojih eventih je 3. Takrat tebe ni bilo. Bila sta Kraner in Mihajlo. Vse ostalo nas je blo več.

Hahaha, zadnjič na Sebringu ti nisi bil niti približno mid rang :D Mardžan, tebe js pihnem s čimerkoli, kadarkoli, kjerkoli. Hahahaha si me pa nasmejal zdjle :lol:

Link to post

@57X: Ja imaš prav. Kaj se komu splača je relativno. Sem preveč široko zastavil. Z DLC season pass dobiš neke mode. Avte verjetno. Zanimalo me je, če se pol kej dirka s temi avti ali kupi in pol stojijo v garaži.

AMS sicer hvalijo zaradi "car dynamics" (no, kakor kdo) pa m mika probat. 25€ res ni veliko, vendra 25€ sem, 25€ tam,...pa se nabere. Bom razmislu.

Link to post
Pred 2 urama , 57X je napisal:

Minimalno število prisotnih na mojih eventih je 3. Takrat tebe ni bilo. Bila sta Kraner in Mihajlo. Vse ostalo nas je blo več.

Hahaha, zadnjič na Sebringu ti nisi bil niti približno mid rang :D Mardžan, tebe js pihnem s čimerkoli, kadarkoli, kjerkoli. Hahahaha si me pa nasmejal zdjle :lol:

No ja, smeškotov daš v svojih postih sigurno več, pa trenutno si na discordu pa tu na forumu tudi najbolj priljubljen. V vseh debatah zmagaš [dance]

Mid: to se bova morala oba sprijaznit, pa lahko še tako žališ..

Link to post
1 hour ago, markop said:

@57X: Ja imaš prav. Kaj se komu splača je relativno. Sem preveč široko zastavil. Z DLC season pass dobiš neke mode. Avte verjetno. Zanimalo me je, če se pol kej dirka s temi avti ali kupi in pol stojijo v garaži.

AMS sicer hvalijo zaradi "car dynamics" (no, kakor kdo) pa m mika probat. 25€ res ni veliko, vendra 25€ sem, 25€ tam,...pa se nabere. Bom razmislu.

Dirka, kdor pride hehe ;) AMS sicer vsi hvalijo tudi zaradi vzdušja, ki ga pričara. Po zadnjih updatih, pa tudi po zvoku. Je pa igra zahtevna v smislu raznolikosti fizike avtov. Naprimer, ta zadnji DLC je res postregel z zanimivo paleto FWD in RWD avtov, ki so povsem različni med seboj.

Marjane moj, ti nisi niti blizu mid gridu ;)

Link to post
Pred 6 urami , 57X je napisal:

@markop odvisno, kaj pojmuješ pod "se splača" :D Js gledam na te stvari tako, da če mi špil ponudi 2x20 min zabavnega dirkanja na teden, potem sem definitivno dobro vložil svojih €25. Kaj pa se tebi splača, pa je drugo vprašanje, na katerega lahko odgovoriš le ti ;)

@silicijeva dolina moram te opozorit, da začni pisat argumentirano, sicer boš moderiran. Prosim za pojasnilo, o fiziki in avtih sumljivega izvora. Potem bova morda lahko razvila kredibilno argumentirano debato. Prosim tudi, če lahko prilepiš št. ur (steam), ki si jih odvozil  v omenjeni simulaciji. Mogoče ti po drugih temah dovolijo trolat, tule tega ne boš počel ;)

@mancSLO dobr si se to odloču. Zdej je še špil še bolj zahteven, kot prej, ko si ga še hvalil :D Dvomim, da bi ti ustrezal. Stick to PC2 ;)

Kaj se mi samo zdi ali sem že 1x napisal, da sem poskusil ta špil in mi ni bil všeč in sem naredil refund :D:) In, da je to moj argument ;) :lol: Pismo sem že malce sklerozen :D 

Link to post

Kako ste pa prišli na to, kdo je mid grid in kdo ne? In zakaj je to pomembno, če se pogovarjamo o AMS?

Mnenja so osebna in bodo vedno različna. To je treba sprejet ali pa vsaj požret, če se ne strinjamo. Zdaj pa pojem piškotek sreče v katerem sem to prebral in grem spat [Jel2]

pa še malo offtopic zavijem... kdo ma jutri popoldan čas za pir v lj?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...