Skoči na vsebino

Automobilista Motorsports Simulator


Recommended Posts

  • Odgovori 237
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Marko, bom probal na hitro. (sem probal, pa ni šlo). Tehnično gledano, bi kot opazno razliko lahko izpostavil le spotterja v AMS, katerega rF2 nima. Trenutno se kakih drugih bistvenih razlik ne spomne

Js načeloma ne rabim pomoči za organizacijo eventa. Najbolj pomagate z udeležbo na eventu in tako, da čim večkrat izražate svoje želje kombinacij, formatov in terminov, ki bi vas pritegnili. Do sedaj

@enjoyer83  @vajtos  @Mike0  @ErAndrej   @uh-oh Vi ste se do sedaj udeležili vsaj enega od AMS eventov, nimate pa še Brit Pack-a oz. Season Pass-a. Če imate namen dirkati z nami tudi v bodoče, po

Posted Images

@Arne Dopudja Adelaide, Australia. Prideta pa obe različici, stara iz ere formule 1 in moderna, ki se uporablja sedaj.

Reiza so nam nekaj baje tud pod smrekco naštimal. Nekaj nenapovedanega, unikatnega. Govori se, da autocross. Grem kr pogledat, se glih update dolpoteguje :)

Link to post

Dirt formula mi ni glih. Sej lepo drsi, sam prešvoh mašina. Lancer Ralycross je pa že bolj živahna zadeva. Pa hude zvoke ma :D Je pa premal dirt prog, pa prekratke so za lancerja. Lienz Dirt mu bolj ustreza, ko je še mal asfalta zravn ;)

Link to post

Formula Truck - presenetljivo zabavno :)

Sm odpelu še par krogov na Bathurstu in Laguni. Bolano :shock: 250 km/h je končna na Bathurstu. Pa še ustavt se je treba pol [Jel2] Me zanima kolk bremz še ostane po 20 krogih..

Uredil - 57X
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...