Skoči na vsebino

Automobilista Motorsports Simulator


Recommended Posts

  • Odgovori 237
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Marko, bom probal na hitro. (sem probal, pa ni šlo). Tehnično gledano, bi kot opazno razliko lahko izpostavil le spotterja v AMS, katerega rF2 nima. Trenutno se kakih drugih bistvenih razlik ne spomne

Js načeloma ne rabim pomoči za organizacijo eventa. Najbolj pomagate z udeležbo na eventu in tako, da čim večkrat izražate svoje želje kombinacij, formatov in terminov, ki bi vas pritegnili. Do sedaj

@enjoyer83  @vajtos  @Mike0  @ErAndrej   @uh-oh Vi ste se do sedaj udeležili vsaj enega od AMS eventov, nimate pa še Brit Pack-a oz. Season Pass-a. Če imate namen dirkati z nami tudi v bodoče, po

Posted Images

  • 2 weeks later...

Sej ni tko mrtvo. Ravno učeraj sva se s @terga prijavila na V12 ligo. onlinesimracing.net Dirke vsak vikend. V12 so ob sobotoah, CART je ob nedeljah, če sem prav prebral. Škoda, ker mam GT3 HD, sicer bi 100% vozil tud CART. 

Dost uporaben je tud virtualxperience.net Omogoča filtre in pregled serverjev po progah/serijah.

Mogoče nam pa kdaj v prihodnosti šefi priskrbijo slovenski server, če bojo zanimive kombinacije, se zna tud public lepo zapolnit.

Link to post

torej je tale bundle za 35€ (45% off) vse kar rabim + vse kar se pride DLC-jev?

Buy Automobilista + Season Pass for All DLCs

http://store.steampowered.com/bundle/1355/

Razmisljam a si izpopolnim Assetto z Red pack DLC-jem in japanese packom (na noben server vec ne pridem) ali bi tole probal, kot pravite je vredno vsaj poskusit.

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Kupi si še seasson pass zraven, toplo priporočam. Britpack je obvezen, tudi zarad dirkalnikov, Imola 88 in 72 pa sta tud več kot zadosten razlog za nakup Imola packa. V kratkem prihaja še Formula Truck [wub]

Link to post

torej ta komplet za 35,53€, ki je sedaj skonto ni potem vse? Zame malce konfizno nametan tole potem se pod opcijami ki mi jih ponuja :S

 

...se pa ze instalira tale prvi pack, bojda tudi rally prasina, ki je not ni kar tako :)

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Sem sel zdele glih to progo z Miniji sprobat...bo treba se dost povadit in nastavit stvari, ker sta me bota za dve sekunde na srednji tezavnosti (advanced AI strength 95%) dol pocla :D

 

Pa nekaj sem zajebal zgleda pri prvem setupu saj imam tipkovnico ingame mapirano US. PA z grafiko bi blo tudi treba se kaj narest. ali AA v driverjih nastimat (v setupu je bilo greyan) ali pa resulucijo nafurat preko virtualne na vec.

 

Prvi feeling pa zelo pozitiven...tnx!

 

P.S: A rally je pa res samo tiste dve krozne dirke ?

 

Link to post
  • 3 weeks later...

mam in pridem, ce se bo s hroscaki dirkal za fun...letos prodal mojega 65 " na zalost, sicer za dober dnar..sam ga vec ne dobim nikol vec takega  :(

bemti ..sam teli stari avti so imel res neko zivljenje in karakater...wtf spet podozivjam sceno.

Sem pa z mojim delal crte z zimskimi  kramprcam v klanec na rikverc...no kdo lahk to dons nardi :)

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...