Skoči na vsebino

Sebring 12h - call for drivers


markop

Recommended Posts

  • Odgovori 127
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tole je super uspelo za prvič.  Zmagala 6. split s skoraj 2 krogoma prednosti pred drugouvrščeno ekipo. Ni šlo vse popolnoma gladko. Prvi stint

Kaj sploh povedat... od nekdaj sem raje vozil daljše dirke, a zadnja leta kaj več kot 2h v AC nisem nikoli peljal, tako da je bil to tapravi izziv (sploh v dvoje). Do d

No,jaz sem sedaj našel enega sotekmovalca z BMW-jem in če je kdo,ki bi se pridružil naj sedaj napiše,drugače bova pač sama odpeljala. 

Posted Images

@mancSLO - pomoje da bova vsak en stint odpeljala. Torej vsak spraznila en tank benza. Je še najmanj komplikacij. 100L je za cca. 1 uro vožnje.

Zaenkrat imava race pace med 2:02 in 2:03 - precej odvisno od traffica na progi. Pa verjetno bo proti konca stinta malo počasneje. Mislim, da še nisva celotnega stinta odpeljala brez premora in menjave gum. Naju še čaka v naslednjih dneh pred dirko.

Link to post
Pred 1 uro , MarkoP je napisal:

Zdaj sva se s @Paps malo vretla po Sebringu. Ko sem zapustil server sem bil 0.5s za njim. Hum, not bad [owje]Je pa vozil z Audijem. Mogoče sploh ni dal v 6. :D

@MarkoP   napiši prosim čas,ki si ga dosegel, da dobim nek okvir,koliko moram izboljšati ;) Našel sem en hud setup in mi ful sede. Tip ga je naredil za vročo in hladno podlago. Ker sem danes nasploh prvič na tem dirkališču sem ga več ali manj spoznaval in krožil za bolj izkušenimi,da sem se naučil linije. Najboljši čas,ki sem ga naredil je bil 2:03 ampak je še rezerve. Jutri bom delal na vzdržljivosti in še dodatno spoznaval to BTC dirkališče,ki mi je postalo kar všeč :) 

Link to post

OK Matjaž. Poročaj, kako se je izšlo. Ne vem, če ni v tehničnem smislu in tako za kaj spočit se pa to bolje 2 uri odpeljat. Bosta povedala občutke po tem. Verjetno se Nascarja ne da primerjat, ampak meni ni 2 uri nič takega. OK. So rumene, pa se takrat malo pretegneš. Ampak je kar nekaj dotikov tudi pod rumeno uff...

Link to post

Odvisno od navade. Meni pred leti 2-3h ni bilo nič posebnega, to nedeljo sem pa na 2h Bathursta po 75min pogruntal, da sem imel preveč odprto pipco energije in je prehitro zmanjkalo :)

Sicer bo pa to čisto nova izkušnja, težko vnaprej povedat kako in kaj. Mogoče bova na začetku odpeljala vsak 2 stinta, potem pa po počutju. Definitvno se tu ne bo šlo hotlapat celih 12h :)

Ko smo bili na Dunaju v vrei, je lastnik ravno vozil 12h Spa (v AC), stint je bil dolg 90min, uporabljala sta nek app, da sta se lahko menjala tudi ingame (torej je prvi šel v bokse in potem iz igre, nato pa se je drugi prijavil in vozil dalje pod svojim imenom), postanek je trajal 4min pa sta vseeno furala vsak en stint, nista nič šparala časa z manj menjavami...

Uredil - enjoyer83
Link to post

@silicijeva dolina: Časi precej nihajo, odvisno od temp. in track usage. Zdaj sme bil na serverju ki je imel low track usage in temp asfalta 49° in sem se peljal 2:02.3. Lani je bil moj PB 2:00.6. Nekje top 15 na serverju gledam, da sem in ponavadi je to med top 10 na dirki (COTA izvzeta, tam nimam za burek). Zdaj sem bil s tem časom 10 na serverju od cca 40ih. 

Je pa ta 12h specifična. Zmaga se z glavo in ne s hitrostjo se mi zdi :)

Tudi če se ne uspemo zmenit nič ne de, če si kupil progo. Imaš B licenco in prva dirka v BSS seriji je prav Sebring. Samo kaj, ko bodo vsi natrenirani....

Link to post

Dobro vprašanje. Zelo tricky je izven trajekotrije ker je polno ostankov gum. Na trajektroiji pa bi moral biti najhitrejša si jaz razlagam.

P.S: zdaj sem na serverju srečal sošolca iz srednje. Nismo se videli N let. Mater, svet je majhen, IR velik.

Link to post
Pred 12 urami , MarkoP je napisal:

Ja, gresta na zmago :D

Tudi @Danjel T. bi se znal pridružit. Ga bom malo povprašal.

Nimam še PCja poštimanega do konca. Pa tudi če bi imel, je premalo časa za trening. Bom raje za drugo dirko v igri. :) Drugače pa pridni, lepo je videt napredek v interesu :)

Link to post

@skopusnik: kakor razumem si nabavil Sebring. Če je tako ti svetujem, da se raje pridruži kakšnemu hostanemu serverju ali pa kar na uradni practice za sebring 12h event. Tam pol malo vidiš relativno na druge kje si. Pa še uber zabavno je, ker so serverji načeloma polni.

Idealne linije, kar se tiče "track usage" ni. Se ustvari sproti, odvisno kje vozijo avti, ki so na serverju. Zadnjič se je na 3h Nurbota, ki sva ga vozila z @silicijeva dolina na koncu že kar poznalo, saj je linija postajala čedalje bolj črna.

So pa imeli serverji nastavljeno "automatically clear marbles" in kakor razumem, vizualno odstrani ostanke gum na stezi (fps problemi), čeprav jih fizika upošteva. Na novem buildu pa opažam ostanke gum na stezi. Neki so tle spreminjali.

 

 

 

Uredil - MarkoP
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...