Skoči na vsebino

Sebring 12h - call for drivers


markop

Recommended Posts

Moraš met content, da to stestiraš (nimam COTA). Sebring maš pa full hosted serverjev in majo tut tisto ikonco za team racing zraven - samo ne vem kako z ekipo joinat, ker mi pod My Teams piše, da ni na voljo sessionov.

Link to post
  • Odgovori 127
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tole je super uspelo za prvič.  Zmagala 6. split s skoraj 2 krogoma prednosti pred drugouvrščeno ekipo. Ni šlo vse popolnoma gladko. Prvi stint

Kaj sploh povedat... od nekdaj sem raje vozil daljše dirke, a zadnja leta kaj več kot 2h v AC nisem nikoli peljal, tako da je bil to tapravi izziv (sploh v dvoje). Do d

No,jaz sem sedaj našel enega sotekmovalca z BMW-jem in če je kdo,ki bi se pridružil naj sedaj napiše,drugače bova pač sama odpeljala. 

Posted Images

Sebring Road Warrior Practice (ki je trenutno poln), prej je bil še eden, ki ga sedaj ni več. Potem je pa še BSRTC Season 10 Practice na Phillip Islandu...

 

EDIT: Aha, ugotavljam, da tisti moder trakec ne pomeni team racinga ...

Link to post

Jaz zaenkrat samo firbcam kako team racing deluje :) Pa mi ne gre najbolj od rok ... Bom mogu zgleda en team hosted session postavt, če bom hotu probat. Mogoče bo pa jutr že kej pod official eventom.

Link to post

Ok, neki zametki team so. Dejmo malo konkretizirat. Vsi dejte napisat kdaj in koliko bi lahko vozili, da vidimo če "unija" ustreza kriterijem ter avto.

Jaz sem za BMW. Najbolj bi mi ustrezalo odvozit v soboto 2. stint, ki bi začel nekje ob 10h zvečer.

 

 

 

Link to post

Jaz še nisem nabavil proge,ker trenutno še sploh ni razvidno,da bi kakšna ekipa sploh obstajala za to dirko. Če pa bi se danes izkazalo,da bi nas bilo vsaj 4 potem jo nabavim,ker drugače mi ta proga sploh ne diši in ni na mojem ljubljenem seznamu dirkališč. Kar tudi pomeni,če jo nabavim ne bom ravno 100% pripravljen na to dirko,ker ne poznam pasti tega dirkališča.

Torej,če pa že bi definitivno izbral BMW-ja,ker sem na njega najbolj navajen. Glede časovnice pa še ne vem. 

Link to post

Super, Matjaž. Se iracerji kar nabiramo.

A lahko zaupaš časovnico, ko sta dva. Jaz bi tudi bil z samo še enim v ekipi, če že. A bosta po dve uri vozila?  A bo kak live, da malo navijamo. Pa ne pozabita na 235I v nedeljo:).

Ps.: moram še enga Mclarnovca najdt... Same čudne vozite:D.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...