Skoči na vsebino

Sebring 12h - call for drivers


markop

Recommended Posts

pred 3 minutami, MarkoP je napisal:

Nabavi ko jo boš imel v kakšni ligi. Za sebring je vprašanje če se bomo zmenili.

Potem pa najbolje,da začnemo za Watkins trenirati ;) Ta pa vem,da ti je všeč.

 

pred 3 minutami, Paps je napisal:

Proga je meni specifična. In sicer prvi del proge, ki je bolj zavit. Neki čudni ovinki, pozno postanejo ostri. Da o kvaliteti podlage ne govorim :D

Drugače pa as flat as it can get.

Kaj tebe pa moramo prositi,da bi se nam pridružil :D 

Link to post
  • Odgovori 127
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tole je super uspelo za prvič.  Zmagala 6. split s skoraj 2 krogoma prednosti pred drugouvrščeno ekipo. Ni šlo vse popolnoma gladko. Prvi stint

Kaj sploh povedat... od nekdaj sem raje vozil daljše dirke, a zadnja leta kaj več kot 2h v AC nisem nikoli peljal, tako da je bil to tapravi izziv (sploh v dvoje). Do d

No,jaz sem sedaj našel enega sotekmovalca z BMW-jem in če je kdo,ki bi se pridružil naj sedaj napiše,drugače bova pač sama odpeljala. 

Posted Images

Čisto razumem. Jaz bom sedaj podaljšal za 3.mesece in morda naletim še na kakšno akcijo. Tako bom nekako flikal in fural tisto kar me veseli. Je pa ta IRacing ful nalezljiv in sem čisto noter padel. Upam,da bo denarnica zdržala pritisk. Glede ženske se nimam kaj za pritoževati mi stoji ful ob strani (z valjarjem v rokah) :D 

Link to post
pred 54 minutami, silicijeva dolina je napisal:

Potem pa najbolje,da začnemo za Watkins trenirati ;) Ta pa vem,da ti je všeč.

Drugače je Sebring tudi prva dirka BES v S2, teden dni za 12h. Tako da ubijemo 2 muhi... :D

Link to post

Mi bereš misli @Matjaž Murn ? :)

 

Sem preveril: DA SE. Lahko tudi določiš koliko voznikov bo v ekipi in če naj število odpeljanih krogov po vozniku sledi "fair share" principu ali pa je pač prosto...

slo-racing dirka, cadillac, okayama, 2 voznika na ekipo, 3x obvezna menajva (vsak 2 stinta), 90minut dirke, omejeno gorivo,...

Uredil - MarkoP
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...