Skoči na vsebino

Sebring 12h - call for drivers


markop

Recommended Posts

-Šlajfe še nimam in manjka samo še 5%,da jo nabavim ostalo imam (motivacija in domačo podporo)

-Watkins Glen imam in mi je super dirkališče. Sotekmovalci so tudi že pripravljeni.Torej udeležba 100%

-Spa imam in ker je to dirkališče z svojo konfiguracijo zelo težka in mi bo predstavljala velik izziv se je moram udeležiti. Torej udeležba 100%

-Petit Le Mans serije spremljam že vrsto let, in,ker mi je dirkališče všeč ga bom nabavil. 98% pa za to,ker ne vem,če mi bo datum ustrezal.

-Bathurst 1000 je znamenita dirka,ampak me je tega dirkališča strah. Pa še te V8 zverine so totalno neukrotljive,za to je možnost za udeležbo 80%

-Le Mans 24h pa je tako ali tako vrhunec vsega tega za to 100%

Link to post
  • Odgovori 127
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tole je super uspelo za prvič.  Zmagala 6. split s skoraj 2 krogoma prednosti pred drugouvrščeno ekipo. Ni šlo vse popolnoma gladko. Prvi stint

Kaj sploh povedat... od nekdaj sem raje vozil daljše dirke, a zadnja leta kaj več kot 2h v AC nisem nikoli peljal, tako da je bil to tapravi izziv (sploh v dvoje). Do d

No,jaz sem sedaj našel enega sotekmovalca z BMW-jem in če je kdo,ki bi se pridružil naj sedaj napiše,drugače bova pač sama odpeljala. 

Posted Images

No saj Spa bi šlo s GT3 brez problema. Kateri avto je torej letos OP?:lol:

Ko je ravno nova sezona malo gledam kaj bi vozil. Male gledam Mclarna, rabil bi še 3 proge, da bi se mi štela serija (8 dirk).
Je pa noro koliko serij je sedaj na voljo, kar ne vem če je ravno dobro saj so že prej nekatere serije samevale.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...