Skoči na vsebino

BES serija - call for drivers


markop

Recommended Posts

  • Odgovori 83
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A vozi kdo tole ? Je mogoče šel na dirko ob 11h ?  Jaz in Danijel sva se nekako zmenila in bova vozila BES do konca sezone in najbrž tudi naslednjo sezono.Danes greva ob 21h po dooolgem času spet

Upam,da mi @Matjaž Murn oprosti in pogleda skozi prste tale double post,ker drugače bo moj povzetek dirke zgledal preklemano dolg,če ga združim z zgornjim postom   Torej z @MarkoP sva uspešno pre

Evo sem probal tvoj setup na brzake. Zgleda da je tvoj hitrejši samo je potreben drugačen stil vožnje kot z mojim. Predvsem turn in je veliko boljši s tvojim (najbrž zaradi ride height) je pa tud

Posted Images

Hehe, meni bolj liči na to, da je čakal v zaveterju do konca in potem naredil svoj "pro move". U bistvu je s takimi modeli težko endurance peljat, ker hočejo skočit 10 mest naprej do prvega ovinka. Za sprint dirke so mi take poteze do nekje še logične, na endurance dirkah pa niti najmanj. 

Link to post

Kakor vem je pravilni rolling start tak, da se vozi en za drugim, on je pustil 2-3 dolžine avta prednosti in pospeševal tam kjer je mislil da bo vodilni pospešil.
Zato je nastala taka razlika v hitrosti in nesreča.
 
Na posnetku naprej se vidi, da je tudi roza avto pridobil proti vodilnemu ;) 

Link to post

Ta Massimo se ravno kiti nekaj na IR ofrumu, češ da je imel black screen na eni dirki. Bi bio zanimivo prilepit ta zgornji posnetek in ga vprašat če je imel tudi tam črno pred očmi :) ?

Link to post

Ma naj se gre malo solit. Ti mu kar prilepi :D 
Je imel pa avto, ki je štartal za njim razbit zadnji odbijač, tako da je verjetno že prej izvajal kakšne neumnosti [buzara]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...