Skoči na vsebino

BES serija - call for drivers


markop

Recommended Posts

Kakor razumem so v BES seriji čez teden na sporedu 3 dirke:

- Sobota ob 10h in 20h po lokalnem času.

- Nedelja ob 18h  po lokalnem času.

Partecipacija je definitivno največja v Nedeljo ob 20h. Po statistiki sodeč so 3 spliti in cca. 100 prijavljenih.

 

Uredil - MarkoP
Napaka v terminih. Hvala Gantar.
Link to post
  • Odgovori 83
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A vozi kdo tole ? Je mogoče šel na dirko ob 11h ?  Jaz in Danijel sva se nekako zmenila in bova vozila BES do konca sezone in najbrž tudi naslednjo sezono.Danes greva ob 21h po dooolgem času spet

Upam,da mi @Matjaž Murn oprosti in pogleda skozi prste tale double post,ker drugače bo moj povzetek dirke zgledal preklemano dolg,če ga združim z zgornjim postom   Torej z @MarkoP sva uspešno pre

Evo sem probal tvoj setup na brzake. Zgleda da je tvoj hitrejši samo je potreben drugačen stil vožnje kot z mojim. Predvsem turn in je veliko boljši s tvojim (najbrž zaradi ride height) je pa tud

Posted Images

Uh, hvala sem zakvačkal.

Solo ? Bi rekel, da se razlike delajo na na časih v dirki in v tem, da ne poškoduješ avta. Koliko pa vzame driver swap ? A ni to da en parkira, stisne ESC in drugi klikne drive. Dej opiši malo, ker vem, da si vozil in imaš izkušnje. :) 

Link to post

Vsak swap je tam okoli 20/30s daljši postanek. Za prejšno sezono sta bila optimalna dva šoferja, ker so bile kvalifikacije za PRO serijo, zato je sedaj tudi manjša participacija (več šanse da preživiš).

Link to post

Če imajo vse ekipe driver swap je čas potreben za to za vse enak, tako da se "pokrajša" :) Je pa debata ali 2 ali 3 driverje. Vseeno mislim, da se pri nas glavna razlika dela v tem, da v 3 urah ne poškoduješ avta in da si relativno hiter.

 

Uredil - MarkoP
Link to post

Kdaj pa je ta Sebring? Tudi jaz sem nabavil BMW-ja in upam,da se mi bo kdo pridružil v ekipi za Nurburgring BES/WEC. Vesel bi bil,da bi bili trije ali pa vsaj dva. Fural bom po vse verjetnosti v nedeljo. Narediti še moram skin. Če je kdo za akcijo,da bi zastopali Slo-racing naj se javi.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Tukaj imaš setupe http://members.iracing.com/jforum/posts/list/3271208.page

Jaz bom za Nur probal kar en setup od Interlagosa,pa ga morda malce spremenim. Če pa ima kdo kakšen setup od Nurburgring GP pa se priporočam.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...