Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

no dons glih ni pravi petek imam pa jutri dopust ker je treba starejsega sina peljat na informativni dan, pa sem si ga mal na easy uzel...mi je pa sumel ta komad po glavi cel dan, pa ne vem zakaj...just sharing mal nase muske, ki sploh ni slaba ;)

 

 

 

Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

malega jutri peljem na isto solo, kjer sem se sam solal 27 let nazaj..zdej ni ves Racunalniska sola, ampak Gimnazija Vic...ograja na stopniscu je pa se zmer ista kot je bila...ce si dober zalet dobil in se smelno zavihtel nanjo, si prisel do konca in morda trcil se v kaksno lustno punco...pa v Kekca je bilo treba iz med malco ;)

Jutri pogledam levo in desno, pa gasa ko ne bo publike.... za stare cajte pa zame

 

 

 

Link to post

Dvorezen mec je to...dajat nasvete, ceprav dobornamerne. Najprej je pomoje treba zgradit osnovo in zaupanje pol pa bi lahko rekl, da vse spontano pride...no sam kaksen nasvet tudi ne skodi..ok mal so me zdej sentimenti odnesl...jebat ga vseen je to ena celika stopnicka v zivljenju za oba ...mogoce se bolj za mene kot za sina.

 

 

 

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Vse, kar se je takrat dalo po jukeboxih za dinarčke poslušat, je nastopalo v Thommys Popshow-u. Se spomnim, da sem moral v kotu čisto na miru držat anteno, da ni bil sneg na orf.

 

 

 

 

 

 

 

 

Uredil - mancSLO
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...