Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

OMG edge! Tolk kot pa ti dober komad najdes ..res brez besed, Zadanes v terno vedno. Respect...in to resno mislim!

 

Sem se pofockal, ker bi rad obudil spomin na decka, ki je bil eden izmed karakterno zelo nekovencionalnih estradnikov in to v teh pol preteklih casih.

 

Na dansnji dan je tragicno preminil v prometni nesreci. Kar ga oznacuje je njegov a iskrivost in volja do zivljenja ter pomoc manj priviligeranih.

 

 

Link to post

dost kul izgovor za petek :D

Se pa sprasujem, ce se znamo sploh se kej naucit, kar nam trenutek ponuja al se zgodovina zgolj samo se ponavlja in smo pac v nekem zacaranem krogu obsojeni na degradacijo tko al drugac? Meni trenutno stanje ne predsavlja prevec upanja na dobrobit v drzavi, ki jo imam rad z vsemi napakami...dopuscam pa moznost, da je to posledica moje nenaklonjenosti trenutne vlade...priznam  :)

 

 

 

Link to post

Neki z novega albuma 71-letnga starčka. Tud tale komad ki ga je spisal 50 let nazaj je najdu pot na album, kjer se dobr vid vpliv še enga starčka Dylana nanj. Zdaj pa počakat da korona mine, da bomo spet v Italijo romali z busom na bossove koncerte z gajbami piva in viskijem! :D

 

 

Link to post

The BOSS je znal povedati v preteklosti marsikaj in tudi o oranznemu orangutanu zna najti zelo primerne besede. Rad imam ljudi z naceli in zravo skepso do trenutne vlade. Pa da ne zabredem prevec politicno in ce se navezem na predhodnika in se omenim se enega "starcka" v istih letih, ki ga cenim in obozujem.

V torek se bo odlocala usoda sveta..ok mal pretiravam ne pa dost.

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

zdej ko postajam star prdec, razumem stvari malenkost drugace  kot prej in jih postavljam tudi v drugacen kontekst z isto besedilnostjo in interpretacijo.

Kot slika od Picassa ..vsak jo dozivi po svoje. Je star, mlad, vesel, umetnisko izobrazen ali pac ne...na vsakega pusti dolocen pecat.

Ni tukaj kreganja je zgolj diskusija in dobra volja.

 

 

seveda bi lahkko dal boljso studijko verzijo, ki jo vsi poznamo...naj se leta vidijo in slisijo. Pri 70tih nastopat pa cutit se vedno energijo v povedi...neprecenljivo!

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

tole je bilo pa na kaseti v mojem kombiju ko sem se kot student pri Jerovsku vozil...od 6AM do 2AM v zimskih casih. Epic shit..v enem dnevu prevozil celo Slovenijo!

 

ne me jebat..ce se ti niso zacele rame kar same od sebe  gibat pol sem failal :)

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...