Jump to content
B_U_R_I

Kaj poslušate?

Recommended Posts

Posted (edited)

sry..sem bil mal odsoten zdej, so me pa na realna tla spet postavili moji prijatelji...sem pa vseeno dobro delo nredil danes. Karma isci target drugje :D

@edgeslo

res respect za musko and tnx

Edited by AliBuggy

Posted (edited)

tastr,,,

izbiral al bom za dnar, ki ga imam kupil jajca al tobak za zvijat.

Ja lacen sem bil in tudi labilen sem, sam jajc  takrat nisem jedel!

jih pa zdej z veseljem!

Edited by AliBuggy
  • Haha 1

Prioritete, prioritete.... ali ipak je to "naš" svet :D

[dance]

Bemti ne me zdej pojest..sam imam dva sina..14 in 17 let sem pa preprican, da bi jim moja sola pomagala. Nafukat je treba enkrat na hard..ko mislis da si cist v p*zdi pa vedno rata "koncno" mozgane vklopit in se za salo zvleces ven kot zmagovlec. To jih ucim, ni vazno a zmagas v vseh teh competitive games in tej sferi ..vazn je kako. Zakaj je treba cakat do konca..pa ne smem bit hivanc ker sem jaz delal isto. Upam da se vzorec ne prenasa?

• Upvote 1

Stari sej veš kako je to šlo, eno so nam govoril drugo smo delal, bolj ko so prtiskal bolj smo kontra tolkel...danes je isti k... pa čeprav bi včasih sami radi verjel da je drugače :D

• Upvote 1

Posted (edited)

tole...zato pa iscem katarzo zase, ker sem prevec govna naredu in zelim sam se sherat. Ne rabim se vec borit zase ker (zaenrat) imam poplnoma vse kar rabim.

V sluzbi sem produktiven, radi me imajo kot je med sodelavci mozno. Otroci mi sicer skrivajo stvari okoli bejb, a vseen vidim, da si gradita osebnost brez mojega posredovanja. A ti ves da je to fuc*king vrhunc. Sladko grenek. Otroka izgubljas istocasno pa ves da si ga pripravil ready to world....zdej me verjetno sovrazita z mojimi fintami..cez par let upam da bosta razumela:

Edited by AliBuggy

Blagor unim, K grejo z veseljem na šiht:

Ahhhh... stari ti se čist preveč sekiraš okol vsega :) 
Največkrat gre lajf po svoje kar je tud čar vsega skupaj ,lahko poveš opcije zbirajo pa sami, kar se bejb tiče ....

U pa ja ko k se zagre[wub]:

Hec, no. Letos, ko bo jurja sedemsto regres, se lahko malo pohecamo:

Bemti ne wem...teli milenijci so totsalna nreznanka zame. Zdej ne znam vec hedlat...kar sem naredu sem, me pa seveda skrbi kot vsakega starsa, kako se bojo znasli v svetu, Nista tam samo Manc in Edge...

Istocasno zelim da cimprej nafuka*a, da bo vec casa da se pobereta. Ne mores verjet kako so to drugacni casi. Spletno zmenkarstvo? WTFF...sel si v bar in zapeljal bejbo bogi so res....nam je bilo lazje...dost lazje. Se zmer nam je ker smo sarmantni in senilni prdci :P

oni se pa ne znajdejo..vsaj tak obcutek imam

• Upvote 1