Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

Zdaj se bolj kot sicer rabimo nek svoj ventilcek. Vzdrzat bo treba se malo. Upam, da pridemo cez trenutno kalvarijo kar se da dobro in da cimprej zagledamo na koncu tunela tisto luc, pa da ne bo vlak. Zdej pa volan v roke pa gasa!

Wooohoo...Petek..kmal pa se crni !!!!

cheers!

Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

Dober vecer banda. Black friday je tukaj. Sem malce spremljal sceno in ugotovil, da nas nategujejo kot vedno. Pripravljenih sem imel par stvari. Enim je pred petkom cena cudezno zrastla, drugi so imeli relativno nikakve popuste eni pa sploh nic. Enim je cudezno takoj zmanjkalo artiklov, dosti strani je bilo nedostopnih. Na amazonu sem pa opazil da so podrazili za isti artikel postnino iz 6 na 10€.

Fanatec tokrat menjalnika ni imel v akciji...kupil nisem nic. Dobro nas lupijo, zgolj ker se pustimo ;)

 

 

cheers!

Link to post

Očitno je tud ta črn Petek fasal house arrest in ne more kaj dost muvat okol :P

Jaz sem kar sem nucal nabavil že prej, ker ponavad čakat pa na konc pogruntat da ni popusta,hvala ne.

Ne vidim pa smisla tud v tem, da bi kupoval pa sam zato ker je "praznik" nakupovanja... no tko daleč dragi kapitalisti me pa še niste potegnil,pa tud slabo vam zgleda, da me kdaj boste , vam pa ostanejo sanje :D

 

 

 

Link to post

Ja letosnji BF je bolj senca samega sebe. Me nic ne moti ce ga sploh nebi bilo + se kaksen uvozen US "praznik".

To potrosnisko misljenje nastavlja nekaksno "sivo mreno" cez stvari in vrednote, ki jih poznamo na tej strani Atlantika. Vsake neumnosti res ne rabimo pobrat, ce pa ze pa z doloceno distanco!

Stari prdci se se vedno spominjamo "thrila", ko se je za zadnjimi zici iz Italije svercalo robo in uzivalo v taki muski:

Vse v zivljenju je potrebno jemati z doloceno mero razuma...brez pretiravanja in deviacij v eno ali drugo smer..razen seveda s custvi...te pa le sprostite in naj vas ne bo nikoli sram, tudi ce smo stari prdci!

 

 

 

 

Link to post

Ko smo ze pri custvih...z zeno sva v session roomu in me je napizdila kaj tipkam, ce je ona spodaj z mano...pa sem mal razlozil, glede postanja z edgom. Je rekla, da bi vas tudi ona pozdravila z enim komadom.

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Zdej dajem "clean exit" point, da se lahko preide iz Italijanskega vecera.. seveda pa ni nujno. Vse je odvisno od vas ...sam opcije ponujam s tem duetom..sej vsi vemo kaka so nenapisana pravila te igre :)

 

Ja jaz bom tud moral it, na petkove "rabote"...ampak vsem res hvala za tole!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...