Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

V teh casih epidemije, ko s tezavo poslusamo kaj se dogaja okoli in pri nas bodimo previdni, tolerantni in razmisljajmo optimisticno.

Solidarnost kazejo ze operaterji, ki podarjajo razsirjene storitve. Ne dvomim, da se stroka trudi po najboljsih moceh. Tudi ljudje, ki delajo v drugih storitvenih dejavnostih so vredni vse pohvale. Politika je pa pac politika. Zakaj je tako in kaj bi bilo bolje, ce bi in kaj bi prej ukrepali je zdej nesmiselno ugotavljat. Stvar je pri nas in s tem se moramo soocit.

Apeliram na ljudi, da smo vseeno razumni in se po nepotrebnem ne izpostavljajmo, upostevajmo pravila in predvsem, da ne delajmo take ali drugacne panike, ker nikomu ne koristi.

 Ostanite zdravi!

 

 

 

Link to post

Bom kar posten. Zame so stvari kar konkretno spremenile v zadnjem casu. Zadnje tri tedne ze delam od doma. Dobil sem korekcijska ocala (starostna) na katere se privajam pa tudi trenutna vladna postavitev in delovanje mi niso prevec ljubi :D

Zena je ta teden na prisilnem dopustu, otroc so recmo da pridni kar se sole tice, so pa v zelo slabi poziciji. Starejsi gre letos na faks in ima maturo, ki boh ve kaj bo z njo. Mali je fazan, zanj ni tezav.

Po slabe pol leta sem nasel tudi idealen avto, ki ga zaradi razmer ne upam uvozit.

Jeba...pac zivljenje se obrne lahko tudi tako, kot nikoli ne pricakujes. Pomembno je da ostanemo zvesti sebi in da vztrajamo pri svojih ciljih. Pa na socloveka nikoli pozabit, ker ce druzba preneha funkcionirat in vsak gleda na svojo rit smo tam kjer si nihce ne zeli.

https://www.youtube.com/watch?v=BwHenRthXT8

 

 

Uredil - AliBuggy
? zakaj vccasih noce odprt linka
Link to post

Pocas vsi pogresamo malo tole svobodo, ki nam je za splosno dobro tokrat kratena. Vse se da. Jaz komaj cakam narest en dober road trip s kosilom in prenociscem...nekam brez cilja...

 

 

Link to post

Narava je tokrat zgolj kolcnila..ja podrla je kupcek, ko ji bo res slabo bomo vedeli. Ce se se zdaj ne zavedamo, kako smo dejansko vsi povezani in kako globalno posledice vplivajo na vse nam pac ni pomoci. Cas tece..to je edina konstanta, Mi vsi smo samo zgolj statisti v globalnem smislu, obnasamo se pa kot da je vse nase!

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...