Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

Za moje muzicke kolege, ki so se trudili petkove noci vzdzevati vzdusje, ce je bilo treba tudi do zore...

 

Najlepsa hvala za dobro vzdusje na tem forumu, krasne nasvete in se boljse dirke.

 

Srecno v novem letu!

Link to post
  • 2 weeks later...
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

Danes pa zame rahel skok v obdobje, ko sem se po jajckih skakal :D

tole sem ta teden preposlusal na polno. V najstniskih letih sem namrec fural hipi sceno. Sej poznate ...od fotra en star semis jacket, hlace na zvonec, rutka okol vrata pa seveda ČUPA ...v srcu pa peace&love...takrat brez drugs...no sej tud zdej ce orosence ne stejemo :D

aja dvomite v cupo ?

img20200117182304.jpg

 

seveda je smeh dovoljen...ker lejmer :D

Uredil - AliBuggy
Link to post

Zdejle se mi je pridruzila v lukni  se zena pa na projektorju in proper ozvocenju furava naso igrico glede muske.

Zakuril sem kamincek, ogenj brbota. Ona 1dcl Traminca jaz piksno pira kot pravi hribowc :D

 

Ko sem ji tole zgor zavrtel pa povedal, da sem v sluzbi poslusal opus Beatlov in preigraval spomine mi je rekla. Sem nasla tudi jaz eno zate, pa prosim ce poslusas besedilo...me je kar mal zvil, ker nisem vedu kaj hoce povedat s tem...

 

...fuck, skor mi je solza stekla...tastari moji. Bejba me ma res rada ;)

 

  • Upvote 1
  • Like 1
Link to post

...verjetno bos sel gor z lepso polovico...srecno. Sicer ne vem kaksen hrib bo to...predvidevam da hrib 2800m pa kuskus :)

na poti jo se mal objemi...lahk si pa samo mrmras tole melodijo...

 

 

 

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...