Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

Substance pridejo na vrsto jutri, danes sem se pa mal z adrenalinskim športom ukvarjal :D Kupil 20 let , dobro obnovljenega Freelander-ja in je bilo treba hudiča takoj sprobat :) 
Mislim, da ko se končajo gradbena dela si kupim drugega ,novejšega, ker kaj maš lepšega kot da zapelješ s ceste dol kadar ti hočeš, ne kadar avto dovoli :D

 

image.png

Tole je zraven sedel, da si ne morš mislit :)

 

 

 

Link to post

A ves da mene tud mika en tak offroader, sploh ker sem na takih koncih, da bi sel lahko na tiste vlake ki so jih naredili traktorji, ko so vlacili drevje. Kaksen povisan Cherokee bencinar na plin.

 

neki takega, sam bolj ohranjen pa bolj povisan :D

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14755007&display=Jeep Cherokee 2.5 Jamboree-OFFROAD-PRIKL...

 

Respect...tole bo pozimi milina! Lahk podas kaksen deatajl se glede motorja in ohranjenosti? Morda naredis celo svojo temo :)

Uredil - AliBuggy
Link to post

Men je Cherokee prevelik, prepožrešen, preveč stroškov že samo z registracijo in cestno takso, tako da sem že v štartu iskal nekaj manjšega. Glih tolk da lahko zadaj psa dam pa se ne sekiram če prej ni bil sterilno čist ,da lahko sam kakšen žakelj cementa vržem v prtljažnik brez da se prej zajebavam eno uro da vse zaščitim ali pa prikolico peska pripeljem do bajte... 

To je uraden del zakaj ga rabim, neuradni pa .... hehehe, drug teden gremo v Kočevski rog mal cruisat in končno ne bom sam sopotnik :D

 

 

Link to post

V zivljenju sem dobricina...vsaj tak zelim biti. Ponavadi vse RPG spile odfuram kot nice guy. Tokrat v RDR2, sem se odlocil da bom pa pi*** taka, da bo glava pekla :D

..sploh ni dost treba..sam na svojo rit mislis pa si bad guy. Pocas bo slo 😧

Uredil - AliBuggy
Link to post

Najprej mi jo je prilimal tamal...ful nazaj, pol svedi na sessnu, jaz jo pa vam ...sam tukaj je res tako pristna da si to zasluzi...sry

Je pa en kup pozitiwe kle not tko da enjoy :D

Uredil - AliBuggy
Link to post

Kakor cudn se slisi komad je pa res pozitiven. Na zacetku, ko ga je tamal vrtel mi je sel na ku*** tolk da glava pece (tamal zvoha vse novo sepreden pride na YT :D). Pa sem se pol mal bolj poglobil kaj nam zeli bejba povedat...pa je res tolk pozitive, da je ne mores dat v kos s temi novodobnimi komadi, ki zelijo biti drugacni samo zato da bodo ogledi. Ce je mene preslepila s tem pol pa tud ok, imam pa en tak dost ok cut za folk, da jih znam filtrirat :)

Sem si jo zdej zavrtel, da mi bo mal pomagal ker sem si zjebal main masino. V RDR2 mi je nagajal gamepad X360.  Ko je sel v sleep, po ponovnem prizigu ga spil ni prepoznal, kar je pomenilo, da sem moral cel spil ugasnit in ponovno zagnat. Cist znoru k zvau...to se pa men ne bo dogajal...tak car kot sem bom ze pofixu...kurca!

 Ugotovil, da sploh ni game engine problem ampak sistemski. Odinstaliral device. Pobrisal vse HID hidden devices. Nove driverje. Nic pomagal. Gremo bolj orto. Grem po registru pucat Xbox 360 entrije, ki so se mi zdeli fishi. Nic pomagal. Upgradeam Winse na 1909...nista!

Grem jebene USB HUB-e brisat po registrih. Nic pomagal. Priklopim nov Xbox ONE controler, ki ne dela na USB protokolu, temvec fura BT povezavo. Vse dela. Iz sleepa se stvar pobera za salo.

 

Izplen?

 

Zjebal celo masino...tako da mi volan ne dela vec v Dirt 3, ne moram pljuckat s svedi in sem tecen k pes. Sploh nocem probat kje vse vec ne dela :S

Zakaj? Ker sem sem po registru manualno hidden USB device ki so se mi zdeli fishy brisat...pa mal prevec temeljit sem bil :D

 

AAAAAAAAAAA

 

Tastar...kolk sem pa zdej besen, se macka se je umaknila od mene :D

pocutim se nesposobnega, pa se razocaral sem svede v petek :(

 

 

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...