Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

OMG...spet me je prejsni petek Alizejka potegnla (ko bi vsaj :D)

Sam mi je res lepo za oci in uho..se pa strinajm da sem ze mal pateticen s tem :D

 

bi dodal v zbirko tokrat tole..uzivajte kot jaz...dober avto in ta muska!

seveda cilj ni vazen...pot je tista ki definira izkusnjo!

 

BTW: @edgeslo kje ti najdes to dobro musko!!!!!

Uredil - AliBuggy
Link to post

Uff, mi je zobarca darmar naredila. Že sprejem je bil: danes bo pa rudnik tole. Tri dni po rudarjenju je še vročina ipd. Mogoče zvečer kak jegerček, ki je itak za vse dobr 🤤:

 

Uredil - mancSLO
Link to post
On 5. 10. 2019 at 3:19, AliBuggy je napisal:

GL HF your simple man!

✌️

Lepa...to je novejša zasedba kjer igra tud indjanc Ricky Medlocke, jst pa pošiljam njegov band Blackfoot kjer je igral pred Skinardi, in to v živo leta 82...bluesy 😁

 

Link to post

moj najstniski napuh ni imel meje. Poslusal vedno oba, nikoli posamicno. Vsec mi je je spostovanje do originala, ki je vredno vega napora.

Kako nepomemben in zamenljiv je vsak od nas srecujemo dnevno. Mimogrede. Kaj je cilj? Ziveti? Dodati nekaj drugim? Premikati meje? Stagnirati?

Biti revolucianlist? Predramit apaticnost? Se izpostavljat? Vklopit in kimat? Se ene par tukaj je takih, ki bodo rekli ne in se zavzemajo zato, da ohranjamo neko stojicnost v zivljenju, kjer lahko funkcioniramo in si se zmeraj lahko pogledamo samemo sebi v ksihrt!

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Jah staramo se..to je dejstvo. Jokat nimamo kej po prezivetem, ker smo kar nekaj produktivnega naredili v tem casu. Ostajajo pa pri vseh verjetno neizpolnjene zelje, kar je kul IMHO. Vedno te mora nekaj gnati naprej. Sem se spraseval ze prejsnjic kaj je sploh point. Potrosnistvo in grabljenje po vedno vec ne pali. Ko enkrat dosezec nek plafon, kjer cutis cono udobja lahko zacnes ziveti kvalitetno. Ambicije znajo stvari dost zakomplicirat, pri meni tega nikoli ni bilo, se pa vseeno sprasujem ce sem cuden.

 

 

Link to post

LOL...zdejle se pa po tleh mecem Manc! So TRUE in zalostno v ironiji...moja je nehala tabletke jemat tako da bi dodal se tisto magicno skatlico, ki je gumiran 6pack :D

TNX za tole!

...imamo se za prdce, pa se toliko se moramo naucit, da me je kar strah :D

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...