Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

To, da nas goni visja sila ne dvomim. Ne govorim o veri. Govorim o tem, koliko notranje moci premore vsak od nas, ce je potrebno. Ker pa  zivimo v kokonu udobja pa to sfero ignoriramo. Ko/ce bo zapeklo, bo bolelo nepripravljne, ker nas hocejo imeti v kalupih..precitane, predvidljive.

...odkrili so planet, ki je se enkrat vecji od nase zemlje, ima vodo ...samo ena malenkost (za enkrat)...oddaljen je prevec, kot vse kar si trenutno zelimo. Vedno je nekaj na dosegu...tako blizu...a vseeno ni tukaj zdaj!

 

Zmeraj se pa lahko potrudimo dati moznost tudi marginalcem. Probat locit zasebnost, ki jo zelis deliti in tisto, kar nam nehote  ali se huje nevede kradejo...ceprav to danes zgleda utopicno se da!

 

Vcasih je damage control boljsi. Bando zjebat preden ti potrka na vrata ..ja google vem da ves moj IP in history tud ce bom VPN uporabljal :S

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

Danes je bila nekak zvezda srecnica poravnana z mojimi skilsi, al sem imel pa se nekaj v rezervi :D

Sploh ne vem zakaj, ker ce bi "karmo" uposteval bi moral danes na Dirt3 spusit na polno. Namrec. Petek je vedno poln kolon. Jaz sem ponavad tak, da se ne urivam in upostevam rulse in dajem nacelo zadrge. Ce ga ne dobim sicer pizdim sam tko je.

Zena danes pravi, da moram kar po desni furat in sem ene 10minut casa revezev, ki so cakali prehitel...Majke mi da sem se je mal bal :D

Gre za odsek na Rudniku proti Lavrici, kjer imas dva pasa, ki se sele globoko dol zdruzita. Ponavadi sem priden in sem v vrsti na levi, zdej pa sem desni pas izkoristil ze pri zavijanju in ostal na desni ter avtomaticno prehiteval, ker me ni pac nihce spustil not.

Res sem mislu da bom nekako kakznovan na sessnu zaradi karme. Pac energije se morajo uravnovesit. Sem po poti spusca vsega zivega pred sabo pa trobil nisem nobenmu, ki je vozil brez luci. vseen sem pa moje zlate svede tokrat tako nazgal, da je bolelo :D

 

 

Link to post

OK, ok..Cave pa Kolpa so zame nerazdruzljiva. Pac v tistih casih je bil to moj repertoar. Imel sem izpit za avto, prisluzil sem si z delom sam svoj prvi avto VW hrosc in zacutil tisto prvo svobodo. Tako v tem kako lahko dotaknem enkratne destinacije, ki so bile pred tem dalec in to da lahko marsikaj naredis iz sebe ce se zavzames. Dobre lekcije, se lepsi casi ki so pac sli. Nostalgija je za en scepec dobra...od prevec pa zbolis. Tako kot pri vsaki stvar se ne sme pretirvat.

Zato en taksen vmesen, se zmeraj pa dost kvaliteten po @edgeslo standardu komad:

..,prilagajanje in biti dovzeten za spremebe je vodilo, dokler zmores sledit novitetam v svoji branzi. Opazam pa da nisem vec tako hiter kot sem bil. Delam v IT strukturi. Seveda spremljam in marsikaj me tudi se vedno zanima, se pa enostavno prevec dogaja, da bi bil vedno up-to date. Zal sem zapadel v rutino, kot verjetno se kdo od vas, kar je neki na pol kewl..deluje kot neko zivo blato..ulenis se, pa vsi ti grejo na kwurec :D

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...