Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

Po dolgem času sem spet zalutu u ta topic...SMAK!!! :)

Alibuggy: Ne seri in odpelji z nami prvenstvo :) Mene je zadnjič zajebala ročna in me je v tistem trenutku kar minilo ma se ne predam kar tko :) Verjamem da je težko, če te jeba periferija, ma dej pelji NZ in ostalo z nami... :)

 

Da ne bom samo nakladu...če je še kdo za bluz :)

 

 

Uredil - bubina
Link to post

vecer deci...to mi je vsec, da se dogaja nekaj na forumu. So dopusti mimo  :D

 Mal se muska vrti mal pametujemo pa mal ventilce spuscamo tako ali drugace.

@bubina Sem bral tvoj pripetljaj ja...jeba ko zataji tehnika se strinjam. Da grem zarad sebe v maline me ne boli sploh, ker se iz tega naucis marsikej pa sam nasi si lahk jezen, ce pa mi spil crasha pol je mal tezje, kot sem napisal sem jezen se zmer na spil in dokler se spet ne spoprijateljiva bo tako :D

Celo WRC 8 sem danes cuknu dol pa probal...pa naj bo to za drugic...

Sem pa danes nekaj vozil tudi v MP dr2 pa je bilo vse kul ...mogoce je patch 1.8 kaj popravil, vsekakor je popravil rev lights na volanu, sem pa danes ko sem streaml prvic dozivel tudi sam zatikanje na veliko.

 

da se pridruzim flowu..

 

cheers guys!

Link to post

Yep, že dolg je nisem slišal :D Nimajo časa, morajo dopoldne napolnit z nečim čemur rečejo popularna muzka, zvečer pa morit z enimi te istimi slo izvajalci, ker pač ni dost dobrih ... ampak važno da morajo celo noč z njimi drajsat.. 

Pa nimam nič proti kvalitetni slo muzki... recimo kaj takega ...

 

Link to post

A ves da jaz vcasih...zdej ko sem star, vstanem sred noci in dam na tisto panoramo na slo1, kjer vrtijo seveda muzko SLO korenin zaradi kvot..pa sem vcasih tudi prijetno presenecen!

@mancSLO a po bokal bos sel zarad zmage nad poljaki..neki slisim da je slo ok

Uredil - AliBuggy
Link to post

picim se po enega orosenega...neki cvil sam tam zadaj :D

poletje se pocasi poslavlja, malin sicer noben ne omenja...sporocilnost je pa ...vcasih bi uporabil "epic", zdej me zarad epic stora to bolj moti...se bom pa znasel

 

Link to post

ok ok ...se zadnja. Dej ne se delat da vam ta komad in interpretacija ni totalno kul!? Mene je prepricala in je po sexabilnosti takoj za Alizee in mojo zeno :D Sej ves da bom moril s tem cel cajt. Tko pac je, ko je se star bik ponovno zaljubi v isto bejbo...kako lejmersko!

 

Energija steje na konc...sam to bom reku!

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...