Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

zvedu za datum operacije kolena 21.6...peesda glih petek je WTF. Bo pa vsaj pred avgustom kot so me strasili, ce ne pridem v listo do julija. Bom taco lahko glih na dopustu v vukojebini lepo cajtal. Drzte pesti, da bo vse kul, mal me je res strah, da ne bo prislo do kaksnih murphy fint...ce pa bo pa je tko pac usojen.

 

 

Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

Starega dopusta ostal se prevec in ga malo na silo kurim. Nasa je vzela avto ker imajo nek team building in pride sele zvecer me je pa ze klicala, da je podrsala feltno in baje tudi poskodovala cisto novo gumo...ajoj :S

Drugi razlog pa je pricakovanje paketa (cockpit) a po tracking stoji ze od vceraj v Avstriji...grrr

 

Date
Time
Location
Status
Fri May 24
09:53
AT
Shipment ready for transporter abroad
Fri May 24
09:52
AT
Shipment ready for transporter abroad
Thu May 23
17:44
AT
Shipment ready for transporter abroad
Thu May 23
15:18
AT
Shipment ready for transporter abroad
Thu May 23
13:44
AT
Shipment available at pick-up location
Thu May 23
12:00
AT
Shipment available at pick-up location
Thu May 23
06:30
AT
Shipment ready for transporter abroad

Tko da sem home alone, odpeljal ze rally evente, musko poslusam pa mal cistim lukno...pa seveda optimisticno cakam na klic kurirja :D

 

 

Link to post

Shit happens :(

Drugače pa sem te hotel glih vprašat kje je cockpit, zdaj bi bil pa res že čas da dobiš beštjo in pokažeš kakšno slikco :)

Fingers crossed, da te pokliče kurir :)

Da boš bolj na easy do klica pa evo , en komadič :D

 

 

Link to post

Pejt s svedi rallyi vozit pa tekmuj z njimi se v orosencih, pol se moras pa se v razlicnih disciplinah D3  borit k pes...pa ce imas enega takega v teamu tole grize na polno, zajebes in ne gres v Valhallo :D

 

 

 

Link to post

sry...tale zenska ma zame neki kar me tako neznasko privlaci. Glas je poseben.. sam je se nekaj drugega, kar se zdej nisem postekal.

 

..je pa avto material!

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...