Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

ves kaj je najbolj zdej ko si star? Zbujas se early. Ne morem spat pa grem ob 4ih pred TV pa polno enih slovenskih komadov, ki so cist kul pa jih ne dajo v primetime, morajo pa po zakonu kvoto dosec. Slovenci smo res posebni.

 

 

Link to post

Sej sporočilnost dobro furajo, delajte cel dan , ponoči če vam je do zabave glejte in poslušajte naše programe . V kolikor vas zabava ne zanima pa si privoščite spanec, celo priporočamo vam ga,  da vas bomo naslednji dan lažje šponali :D

Dost bo, treba it kaj spat  in ker je danes race day se spodobi, da se temu primerno tudi današnja epizoda konča.

 

Pa lahko noč kompanija, luštno je blo [ok]

Link to post

Zeppelini so moja sibka tocka.Moj najboljsi prijatelj iz dijaskih dnevov s katerim sva albume analizirala v nulo je sel v US doktorirat, Za 40 let mi je brat naredil ene tako "ikebano" v starem stresnem oknu s patino in besedilom Stairway to heaven, ki je BTW tudi postal zlajnana, a me ravno zaradi njega in mojega hrosca veze nickoliko spominov.

izpostavil bi pa ta komad, dost neznan, ker sva sanjala takrat oba o US, enemu so se pa sanje uresnicile!

 

 

Uredil - AliBuggy
Wishes
Link to post
3 hours ago, mancSLO said:

Mam zdej nobel, ko v telefonu yt sprožim, pa v avtu špila. Uuuuuuu💪🤓

baraba zdej na poti domov petek ze lahk listo naredis, mi se mormo pa matrat :P

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...