Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

tole danes na D3 je bilo zabavno. Sploh scene, ko vozimo in je pricakovano, da ob petkih padajo orosenci. Kako lahko spil ki je star 8 let se zmer drzi tako velik communiti za sabo? Zabaven Multiplayer ima in zato prihajamo vedno tja ker je fun in voice chat...jaz si to predstavljam kot neko bencinsko pumpo na road 66 ob petkih, kjer se dogajajo stvari. Skoda ker te atmosfere CM ne zna prenesti v nove spile :S

 

 

 

Link to post

tole bom nalimal ker moji zeni v avtu nikol ne pase in na sredinski kontroli daje vedno potih..jaz pa na volanu vedno nagals :D 

pi*** deci...po 18 letih sem se zmer zaljubljen v svojo zeno, ravno zarad takih stvari...ne pusti se ukalupit kot ostale owce..in to meni, ki si domisljam da znam hendlat ljudi prtedstavlja nek rajc...ceprav sva oba proti 50.

 

Link to post

Dylan je v mojih predlackih najbolj spostovan in misteriozen clovek ever. A ves tist feeling, ko komada z besedilom sploh ne stekas, cutis pa energijo in vse kar ti zeli povedat. Ko se spustis se v besedilo se lahko zgubis.

Tukaj lokalno je zivel modrec, ki se je redko nasmejal. Bil je starejsi mozak. Da se je pogovorjal spolh s tabo si moral preit cez njegove zahtevne filtre, ce te je zacutil, kot zaupanja vrednega ti je dal tudi avto, Bil je dobricina a pomagal zgolj izbranim s tem, da jim je dal studentsko delo v svojem podjetju. Bil je cudak v pozitivnem pomenu besede.  Najraje je ime pa Dylana... Pezin! Brez olepsevanja...filtrov, pretvez..bil je pac on!

 

kjerkol si..my respect!

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Tud kar se mene tiče car careva, klasični trubadur. Kitara, orglice, ne prav odlično petje ampak vseeno legenda, pa še najboljši rock ženski vokal vseh časov je po*ival :D 
 

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...