Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

po svoje se ti geniji celo rahlo smilijo. Gonilo je bilo umetnisko izrazanje, bi si celo upal reci, da so zeleli  spreminjat miselnost in so jo, nevedoc kako. Danes se glasba dela bolj zato, da je vsecna ta trenutek, pa da se prodaja na reklamah in radiju. Kaj bo cez 30 let od tega danes klasika, ki bi jo rad se enkrat zavrtel, brez da je zgolj nostalgicen spomin na prvo bejbo v sotoru, ki si jo podrl?

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

Ni izpod sotora. Smo pa bili spontani in predvsem je vsak odrazal svoje. Ne narejenih gest, brez fig in ostalih modernih pritiklin. Pac smo bili kot smo...zelo razlicni in enkratni. Zenske so imele dokaj lahko izbiro, za razliko od zdej ko so vsi po ISO standardu :D

Ko je dozorel cas sva se pa zjutraj zbudila in objela brez obzalovanja. Vcasih poslovila za vedno, drugic zmenila da se vidiva ko se pac bova..spontano...no pressure! Na takrat dobrem HiFi Techicsu pa je zalaufal ob 5AM Baja. Aja! Pri meni je bila navada zjutraj posteci s piscancjo pasteto s paradiznikom za zajtrk, 2dl kofeta z mlekom, pa novim dogodivscinam nasproti.

 

Jebi ga..ja to je pa moja nostalgija..sry!

 

https://www.youtube.com/watch?v=A8sFkwwf8Xk

 

Link to post

hehe..ventilcek si odprl...vsec! Zato so petki, pa ce se tukaj mal posheramo musko je vec kot dobrodoslo..I hope so!

si pa zastavil danes smernico, ki jo raziskujes se in sicer orchestra in to cenim..se ena od mene, ki me je dokrajcila da sem se orolsil!

 

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...