Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

a ti res mislis da kdo dvomi v to, da je kvaliteta muzike in sporocilnostzi napram vcasih zdej nazadovala? Ah kje, poslusamo globoke komade? Se pa vseeno najdejo se kdaj biseri in zato jih je za izpostavit!

Pol pa mene zmerjajo z nostalgikom...edge nisi priden!

 

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

Itaq da se najde, sam ponavadi se tega ne sliši več na radiju, like in old good times. 

Drugače pa ja, priznam, sem nepoboljšljiv nostalgik , sploh kar se muzke tiče...

Evo da je res...

 

 

Link to post

jaz se tudi opravicujem, ker srcnost in strast najdes samo se v starih komadih. Ne nosim hooda v avtu in slusalk se vedno pa uzivam ob zvokih dobre muzike. Tudi novejsa se najde tastar..ne se bat!

ce tole ni nabito z iskrenostjo in sporocilnistjo, sem jaz pepelnik!

Uredil - AliBuggy
Link to post

je pa res da taki umira(m)ju sami.

tip je sigurno dopustoval Rabu kjer jaz ze zadnjih 12let! Takoj iz trajekta ne na Pudarico, mal za njo v ribisko nasleje pa ne predalec do Raba, kjer je vsega polno. Sweet spot, ko pa bakico najdes ki te ima rada in se te dejansko razveseli ko spet prides. Ja stara generacija drugace dojema vezi, ki se pletejo med nami...vede ali nevede!

Link to post

Sej smo se pri evroviziji?

 

Bosanci so itaq znani, da so zelo direktni in njihov humor ne cisto prepoznan. Moj pokojni sodelavec je bil celemu teamu inspiracija. Hole, edini, ki je imel ksiht povedat direktno, ne zaljivo kaj lahko popravim in to dobronamerno!!! Umrl zaradi sepse, ko je sel z otroci smucat na nek najbolj obicajen dan in dobil najbolj obicajen zlom noge :S

Morda zaradi tega se bolj natancno poslusam kaj govorijo

 

Link to post

Predin mi je dejansko odobril nacin razmisljanja na FB(frienda), ce smo ze pri tem. Kot nekdo ki je hotel bit drugacen, sem takrat vozil hrosca in ne samo poslusal Franze na kaseti. Zivel sem z njimi. Za vsako priloznost sem imel od Franzov komad ki me je dvignil. Nic bat Manc, mislim da sva rastla v istih casih in ne se bati, da ne spostujem kaj mi je dala. Ti si napredoval jaz sem obstal v casu ..ne bit jezen name prosim, ker ne zelim nic hudega. Samo v igro sem se ujel.

...ves kako nam je dol visel takrat za POPOLNOMA vse! Zdej? vprsaaj edga :D

ves kaj mi je vsec Manc, sicer med vrsticam si povedu, da blebecem. Meni neka stvar ali moment lahko drugece predstavljala cas ko drugim. Vzeto na znanje in hvala za opozorilo. Se bom potrudil biti boljsi, ce mi bo ratal :D

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Petek je samo en in edini.... izdajice :D

 

se mal pa koncam siht...sem pa ze prakticno vse opravil, tako da bom petkal mrzlake s cisto vestjo :P

 

tole pa zdej poslusam in sheram z vami moji kolegi!

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...