Skoči na vsebino

Video - iRacing


Mitja Bonča

Recommended Posts

  • Odgovori 553
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, jaz in streamer Showdown1983 na twitchu, ena najinih najboljših dirk (redno dirkama skupaj). Če kdo nima časa pogledat cele dirke, naj si da na 10. krog, takrat sma se peljala eden ob drugem od n

Sej do neke mere razumem kaj hočeš povedat, samo verjemi da iz IT stališča ne govorimo o neki simple stvari kjer napišeš dva if stavka in si rešil svet. Nobenega smisla nima delati nov sistem če

Malo sem se bal torzije šasije zardi tistih luken tik ob zidu, a se je izšlo za 0.07s  12 krogov sem ga lovil profija, a se nisem dal.  

Posted Images

Pa Kubica je bil zadnjič viden in potrjen. Je spušil 1. mesto v MX5 :) In še veliko drugih imen, ki niso odmevna F1 imena, ampak imena iz drugih serij, ki jih tudi sam ne poznam. Osebno sem bil na serverju, ko je bil gor Loeb. In to niso plačanci. To so sim entuziasti, ki tudi občasno kritizirajo IR.

Quote

Elliott Skeer wrote:


Issue seems to stem from the current tyre model as it's been seen across a range of cars. Like in the video, the common denominator has changed and will have effects throughout. The easy fix is to limit brake pressure that can be applied, but that doesnt hide the fact it locks quick while giving steering input, and then all they would be doing is lowering brake pressure, which isn't a fix. 

If anything, Tyre needs more parallel load bearing capabilities. Bit more grip when decelerating in a straight line and minimal sidewall is in use, that can also help fix the steering angle lockups.

Da ne bo pomote. Ne opisuje global failure, ampak rahel odmik od tega kaj on čuti v njegovem 911.2 avtu. To je zame feedback, ne pa ko 12 mandelcev zagovarja rf2 (zgolj primer) tire model brez tehtne argumentacije. 

Link to post

Ravno to mi je v iRacingu všeč, da tem RL dirkačem, ki vozijo v iRacingu in  dajejo pripombe, nasvete, telemetrijo obnašanja dirkalnikov iz dirk jim iRacing  tudi prisluhne, zadevo obravnavajo, testirajo in na to vključijo v simulacijo. To se je lepo videlo, ko je prispel nov dirkalnik Formula  Renault in so se pojavili RL dirkači, ki so podali pripombe na to in ono in potem so začeli prihajati popravki za omenjeni dirkalnik.  

Za to pa iR ne bo kar tako naredil dežne dirke, ker je tu dosti preveč simuliranja obnašanja gum in ne samo, da ti avto zanese, ko pripelje v lužo. Kar hočem povedati je, da niso polovičkarji. Niti zvoka pnevmatik niso naredili naključno, ampak že samo po zvoku pnevmatik lahko ugotoviš kakšen je oprijem in obrabljenost le teh. Pa tudi zvoki so različni glede na to ali je gladka pnevmatika iz dirkalnika Corvette DP ali pa z profilom iz Skip-a. 

 

Link to post
7 hours ago, markop said:

To je zame feedback, ne pa ko 12 mandelcev zagovarja rf2 (zgolj primer) tire model brez tehtne argumentacije. 

No no, lahko je s tujim penisom po koprivah opletat :D Dejmo se rajš skoncentrirat na to, da ti po n letih dirkanja in n odvoženih kilometrih, še vedno ne veš, kako se pravilno/varno vključit nazaj na stezo. Še več, svojo krivdo celo preneseš na nič krivega tekmeca. Tudi to je iRacing :D Cifre in ratingi pač ne vzgajajo dirkačev.. ;)

Uredil - 57X
Link to post

On ni upošteval rumene zastave. Svoje hitrosti ni znižal niti za 1kmh. Brez mene bi šel ven iz steze, jaz pa takrat nisem bil na stezi. To mi je rekel odvetnik naj povem, ko sem hotel priznat ;)

giphy.gif

Uredil - markop
Link to post
  • 2 weeks later...

 homestead_roadb_head.gif

Blancpain Sprint Series/Homestead Miami Speedway/Audi R8 LMS.

Z ir 1200 sem se kar solidno bockal z ir2000-3000. Na postanku mi je šlo caa 15 sec. (verjetno prepočasen na uvozu, pa 15l goriva mi je ostalo na koncu).  Je pa fbb fenomenalen sedaj in je res užitek voziti.

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...