Skoči na vsebino

Video - iRacing


Mitja Bonča

Recommended Posts

Trezen: tudi jaz sem zainteresiran.

Pogoj: vedenje, da sem v road IR še kakšni 2 sec na krog slabši kot v ac ali rf2, da se parkrat prej dobimo na treningu, da ni šlajfa:dodgy:.

Ps: avto 💶 + proga 💶 ni problem.

Če so štirje v ekipi, furaš 3 krat po 2 uri. Če pa so trije, je pa že pestro...

Kot sem že regel, so v rf2 opcije realnejše, bi pa bilo seveda treba nekaj volje in treninga.

@markop, ali tebe samo zanima, koliko bi nas šlo, ali bi ti tudi šel?

Uredil - mancSLO
Link to post
  • Odgovori 553
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, jaz in streamer Showdown1983 na twitchu, ena najinih najboljših dirk (redno dirkama skupaj). Če kdo nima časa pogledat cele dirke, naj si da na 10. krog, takrat sma se peljala eden ob drugem od n

Sej do neke mere razumem kaj hočeš povedat, samo verjemi da iz IT stališča ne govorimo o neki simple stvari kjer napišeš dva if stavka in si rešil svet. Nobenega smisla nima delati nov sistem če

Malo sem se bal torzije šasije zardi tistih luken tik ob zidu, a se je izšlo za 0.07s  12 krogov sem ga lovil profija, a se nisem dal.  

Posted Images

Oj,

LeMans 24h mi ne bo zneslo, ker sem čez vikend zaseden. Če bom slučajno doma ob tisti uri bom štartal in pol odstopil, ko ne bom zmogel več oz. ko se bom moral "odlepit" od volana.

Pri 24h 1~2s na krog dol ali gor ne pomenijo veliko. Saj veš, druge stvari so pomembne. Ograje, zidovi, bencin,... :) Po tretji strani pa šteje udeležba.

Btw...vozim tega novega Ferrarija v IR. Avto za dirkat. Če ste v dvomih ne oklevat. Po moje bo to sezono IMSA serija blestela. Hm, ne vem. če bi se lotil P911 Cup ali IMSA. Slednja me privlači, ker so dirke daljše in je tudi nekaj taktike okoli pitstopov.

Ta pa je res CAR !!! Model in pol.

 

Uredil - markop
Link to post

@markop, dva sem mislil jaz in @enjoyer83. Za to je v oklepaju "dan kasneje", ker je bilo rdeče vino nekaj v igri.

Torej rf2 ali ir, nima veze. Pe ne tako "to soboto ne morem". Zaradi mene je lahko čez tri mesece. Bo pa dopust takrat. Ni blema...

Nekaj priprav tak dogodek tudi zasluži. Za to danes na jutri nima smisla niti...

Ok. Smo čisto OFF. Gremo se drugam tole menit.

Link to post
  • 1 month later...

Nima čisto prav. Auto-blip je pri IR auto-clutch+auto blip. 

Iz izkušenj (pa jih ni malo) svetujem zgolj "auto clutch" tam kjer je potrebno. Blip pa se je potrebno naučit. Če sem se jaz se pol lahko vsak. Ko to obvaldaš je občutek dober. Ko to zares obvladaš si lahko pomagaš pri rotaciji avta. Pri RUF je bila to precej razlika med tistimi, ki so obvladali in med tistimi ki ne. Celo pri p911, ki ima rev-protection elektroniko in rev matching si lahko včasih z blipom pomagaš, ker ga prisiliš v nižanje prestave, tudi, ko sicer ti elektronika ne bi pustila.

Link to post
2 hours ago, markop said:

svetujem zgolj "auto clutch" tam kjer je potrebno

wat?!?, kje? Če imaš tri pedala, pač uporabljaš fizično sklopko, ker je auto clutch počasnejši.

Link to post

To je hitrejše. Samo je precej odvisno od proge oz. konfiguracije. Se pa vrti okoli teh cifer menda. Smo pa spet tam, da je izhod iz ovinka 10x bolj pomemben kot teoretičnih 0.2s, ki jih pridobiš.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...