Skoči na vsebino

Video - iRacing


Mitja Bonča

Recommended Posts

Veliko je odvisno kakšen iRating imaš glede na kvaliteto dirke. Res ne vsakič ampak v večini primerov. Nekateri ljudje z manjšim iRatingom (mislim da v teh časih je to že pod 3000), imajo težave držati dirkaško linijo, videti zavorne točke. Zato ni čudno, da se ti zabijajo v rit. Mogoče tudi ti prezgodaj zaviraš, se mogoče pozno braniš in je za tistega zadaj že prepozno da odreagira. Primerov je lahko kar nekaj. Prilepi kak video, pa bomo videli kje imaš težave.

Kar se mene tiče iRating in SR delujeta čisto vredu. Glede tega sam nisem od 2009 imel nobenih pripomb.

Je pa tudi res, da skakati iz enega avta v drugega ni lahko.

Uredil - Paps
Link to post
  • 4 weeks later...
  • Odgovori 553
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, jaz in streamer Showdown1983 na twitchu, ena najinih najboljših dirk (redno dirkama skupaj). Če kdo nima časa pogledat cele dirke, naj si da na 10. krog, takrat sma se peljala eden ob drugem od n

Sej do neke mere razumem kaj hočeš povedat, samo verjemi da iz IT stališča ne govorimo o neki simple stvari kjer napišeš dva if stavka in si rešil svet. Nobenega smisla nima delati nov sistem če

Malo sem se bal torzije šasije zardi tistih luken tik ob zidu, a se je izšlo za 0.07s  12 krogov sem ga lovil profija, a se nisem dal.  

Posted Images

  • 2 weeks later...

Novi build ima neke replay filtre. Med njimi menda 8 bitni filter. Človek se sprašuje zakaj je to dobro....

Še demo od dynamic cube maps. Žal je neuporabno, ker nimajo optimizirano in dobesedno potolče FPSje:

SpiritedCapitalHairstreakbutterfly.gif

Pa recimo kako se okolica zrcali na avte...

2470867.page

Uredil - markop
Link to post

Niti ne. Dinamične refleksije in rendering je (eden) od predpogojev za dnevno/nočne, dež, vreme,.... Pa še lepše zgleda. Skozi pravimo kako AC in pCars lepo zgleda in prav se mi zdi, da gre IR po isti poti, čeprav capjla odzadaj...

Kaj pa izboljšava na področju gum, si kej testiral ? Ali si rage quit naredil čez IR :DD Prvi odzivi so zgleda kar +. 

 

Uredil - markop
Link to post

Eh , vremena in tranzicij še nekaj časa ne bo. Sem predolgo na iR da bi me lahko samo pričanje prepričalo. Vmes bodo še enih 10 serij naredil po možnosti bodo pokrili vse variacije redneck dirkanja :D

Zgleda že boljš s temi add on-i, samo ko voziš od tega ne vidiš nič, razen na replay-ih za kar pa mi je po pravici povedano vseeno. Si tudi kar predstavljam kolk FPSjev so spet probral s tem. Kot vedno vržejo nekaj ven da je folk tih potem še leto popravljajo.

Mene bolj zanima zakaj so tih o NTM-jih, al je to to ?  Tud v realease notih sem videl nekaj o flat spotu, pa mi ni čist jasno od kdaj to iR ma in kje se da to čutit ali preverit da res obstaja...

Vidim da si ti čedalje bolj navdušen, jaz pa po pravici povedano čedalje bolj hladen kar si iR tiče... pač za tolk denarja kot ga hočejo sedaj ... sorry , sam še vedno ste samo game developerji, in za game na leto 120€ + ne dam. Sej v štartu sem razumel , pač treba razvoj nekak pokrit pa nekdo to mora plačat, sam da mi pa jokaš kako nisi rentabilen istočasno pa tam enega redneck-a sponzoriraš... sem ovca, ampak tolk velika pa spet ne :D

Je pa tudi res da se mi enostavno ne da palit 200+ krogov da imam nek konkurenčen čas (oziroma niti ne najdem več toliko časa) in me potem nekdo v prvih krogih porine ven :D

iR je včasih ko nas je bilo manj imel veliko bolj kvalitetno dirkanje kot je to zadnje čase. Pač so naredil hitro napredovanje, da bo folk hiter dnar za nove avte in nove steze palil :D

Po drugi strani pa konec koncev pogruntaš da je AC,Dirt lahko glih tako fun, pa še z "domačimi" se družiš.

 

Link to post

V release note-ih nikjer ne piše o "flat spotih", temveč o "hot spotih". Si prehitro prebral  Razlika je v tem, da je guma sedaj samo lokalno pregreta in ne več cela. Posledica je, da na drsi tako hudo po zdrsu in je vse skupaj malo bolj predvidljivo.

Glede day/night in dežja nikogar ne prepričujejo. Tisti, ki to verjamete ste se sami prepričali v to. Sami pravijo (Tony), da tega še en lep čas ne bomo videli in da je novi dinamični mapper zgolj korak v nizu korakov do tega.

IR je čedalje boljši. Community po statistiki raste (http://iracer.info/statistics), posledično je kar nekaj serij lepo polnih. Globalno dvigajo nivo odkar sem se pridružil. 

Dirkanje zna bit včasih obup tako, kot povsod. Edino ena izjema je in to so privatne lige, kjer se dirkači poznajo. Tako, kot je slo-racing scena in prvenstva na portalu. Samo tega je malo in omejeno na določene ure, kar je seveda normalno.

Kot alternativa ceni (ker je roko na srce le cena problem) IR so moja upanja položena v rF2, samo so tudi oni kar daleč od kjer je IR in AC sedaj. Še najbolj me skrbi osnova in to je community, ki je izjemno majhen v primerjavi z IR ali AC.

 

 

 

 

Link to post

Mene rf2 pred vsem vleče, ker omogoča organizacijo 24h dirk. Zadnjič sem v rf2 prilepil link takega eventa. 40 ekip, verjetno po trije na ekipo. Niki Đaković pa te scene... Torej konkurenca huda.

Ps: ne vem pa, če bo čas kaj takega se iti. Tu na slo-racing rf2 odpade, ker se preferira AC. Glede na to, da nas je, kolikor nas je, je tako kar pravilno verjetno.

Link to post
Pred eno uro, markop je napisal:

V release note-ih nikjer ne piše o "flat spotih", temveč o "hot spotih". Si prehitro prebral  Razlika je v tem, da je guma sedaj samo lokalno pregreta in ne več cela. Posledica je, da na drsi tako hudo po zdrsu in je vse skupaj malo bolj predvidljivo.

Glede day/night in dežja nikogar ne prepričujejo. Tisti, ki to verjamete ste se sami prepričali v to. Sami pravijo (Tony), da tega še en lep čas ne bomo videli in da je novi dinamični mapper zgolj korak v nizu korakov do tega.

IR je čedalje boljši. Community po statistiki raste (http://iracer.info/statistics), posledično je kar nekaj serij lepo polnih. Globalno dvigajo nivo odkar sem se pridružil. 

Dirkanje zna bit včasih obup tako, kot povsod. Edino ena izjema je in to so privatne lige, kjer se dirkači poznajo. Tako, kot je slo-racing scena in prvenstva na portalu. Samo tega je malo in omejeno na določene ure, kar je seveda normalno.

Kot alternativa ceni (ker je roko na srce le cena problem) IR so moja upanja položena v rF2, samo so tudi oni kar daleč od kjer je IR in AC sedaj. Še najbolj me skrbi osnova in to je community, ki je izjemno majhen v primerjavi z IR ali AC.

Ups, sem res slabo prebral :D

Statistika ne pove nič... iR nima 150k aktivnih naročnin nikada, kolikor se spomnim štejejo koliko nastopov je bilo na dirki, torej če sem jih peljel 10 me štejejo 10x :) iR še nikoli ni dal dejanskih številk aktivnih naročnin... že vedo zakaj... :)

Jaz pravzaprav ne polagam na nobenega nič, grem po enostavnem principu ,jaz imam denarnico, vi pa se garbajte za njo... :D

 

Link to post
Pred 3 urami , markop je napisal:

Bolj kot AC je problem dobit čas za furat 24h v stintih. Btw bi kdo probal 24 Lemans v ir ?

1700 ur imam v AC, na ovalu v podpisu lahko prebereš, da se bliža 20000 :DD, tako da doma verjetno več ali manj ne pričakujejo, da bom presedlal na gobeline.

Mi je pa 24h nek izziv, ki bi malo popestril tele sprint evente po 12 krogov. Seveda bi se prej parkrat pofočkali na discordu, da bi kaj dorekli. Mislim, da je zadeva še najbolj izvedljiva v rf2. Nekaj že šumi, ampak počasi....

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...