Skoči na vsebino

Video - iRacing


Mitja Bonča

Recommended Posts

  • Odgovori 553
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, jaz in streamer Showdown1983 na twitchu, ena najinih najboljših dirk (redno dirkama skupaj). Če kdo nima časa pogledat cele dirke, naj si da na 10. krog, takrat sma se peljala eden ob drugem od n

Sej do neke mere razumem kaj hočeš povedat, samo verjemi da iz IT stališča ne govorimo o neki simple stvari kjer napišeš dva if stavka in si rešil svet. Nobenega smisla nima delati nov sistem če

Malo sem se bal torzije šasije zardi tistih luken tik ob zidu, a se je izšlo za 0.07s  12 krogov sem ga lovil profija, a se nisem dal.  

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
pred 15 minutami, silicijeva dolina je napisal:

Naj raje to popravijo, da če se mi kdo v zadek zabije,da ne bom jaz oškodovan ampak samo on.

Torej če vozim pred tabo in zanalašč zabremzam da mi priletiš v rit naj samo tebi vzamejo SR ? :D

No fault sistem se ne da naredit, vedno bo situacija ko AI nima šans da pravilno oceni komu je treba zbijat SR.
Da bi ljudje nadzirali vsako dirko in ocenili vsak incident lahko naročnino takoj pomnožiš z 5...

Kar se mene tiče je tako čist ok... pač vsem mora biti v interesu da do incidenta ne pride in to lahko najbolj optimalno dosežeš z  načinom ki ga imamo trenutno .

Link to post

Napiši alogirtem za boljšega če misliš da je tako simple... oziroma sam napiši vsa pravila kako naj bi deloval pa boš zelo verjetno pogruntal da je to kar imamo najbolj optimalno...

 

 

Link to post
pred 9 minutami, markop je napisal:

Ne se toliko na SR ozirat in licence.

Res? Kaj ni to bistvo dirkanja v iR, da nekam prilezeš? Plačuješ naročnino (najemnino), kupuješ dirkališča, dirkalnike in se udeležuješ dirk, katere rezultati vplivajo na SR in iRating in posledično se vzpenjaš po Division lestvici (ali pa tudi ne). Zelo bi morali zaostriti pridobivanje licenc, tako kot je to bilo prej. 

Skratka to, da se ti nekdo zabije v zadek in te oškoduje je navadno sranje, v katerega bi morali vložiti več časa kot pa v Ui ali pa Dirt srenjo.

Link to post
pred 1 minuto, edgeslo je napisal:

Napiši alogirtem za boljšega če misliš da je tako simple... oziroma sam napiši vsa pravila kako naj bi deloval pa boš zelo verjetno pogruntal da je to kar imamo najbolj optimalno...

 

 

Za to imajo oni ljudi, ki od mene dobijo keš in so zato tam, da razmišljajo o tem in ne jaz kot uporabnik. Na meni je samo, da jim javim kaj mi ni všeč. Oni pa to ignorirajo. Če je tebi ta sistem všeč kapo dol, kajti meni ni. Da ne bo pomote, dirkati v iRacingu je za mene še vedno najboljše doživetje (dirkam ko mi paše in venomer dovolj dirkačev), ampak mi ga takšno odvzemanje iRatinga in SR počasi jemlje voljo. Menjal serijo (GT3--> IMSA) v pričakovanju,da bo bolje in sedaj, ko so se z vseh vetrov pojavili "Porche wannabe vozniki" je nastala prava štala.

Link to post
pred 2 minutama, silicijeva dolina je napisal:

Za to imajo oni ljudi, ki od mene dobijo keš in so zato tam, da razmišljajo o tem in ne jaz kot uporabnik. Na meni je samo, da jim javim kaj mi ni všeč. Oni pa to ignorirajo. Če je tebi ta sistem všeč kapo dol, kajti meni ni. Da ne bo pomote, dirkati v iRacingu je za mene še vedno najboljše doživetje (dirkam ko mi paše in venomer dovolj dirkačev), ampak mi ga takšno odvzemanje iRatinga in SR počasi jemlje voljo. Menjal serijo (GT3--> IMSA) v pričakovanju,da bo bolje in sedaj, ko so se z vseh vetrov pojavili "Porche wannabe vozniki" je nastala prava štala.

Sej do neke mere razumem kaj hočeš povedat, samo verjemi da iz IT stališča ne govorimo o neki simple stvari kjer napišeš dva if stavka in si rešil svet.

Nobenega smisla nima delati nov sistem če bo na koncu rešil eno situacijo po drugi strani pa naredil dodatne štale v n situacijah.
Konkretno primer nabijanja od zadaj je še posebej kompleksen... Če sta vpletena samo 2 vozila imaš že n kombinacij in vse kombinacije definitivno ne morejo prevaliti krivdo na avto ki je zadaj. Če vpleteš še več avtov dobiš novih n kombinacij...

Tudi če bi šel nekdo zgubljat čas z programiranjem tega, bi na koncu zmetali n ur v razvoj , še vedno pa bi se dogajale situacije v katerih bi ta prfektni AI situacijo presodil narobe in kaznoval napačnega voznika.
Kar trdim jaz je :

- Sistem ni perfekten, je pa težko narediti boljšega za upravičljiv strošek razvoja... 
- Če si res dober se ti take situacije ne dogajajo na vsaki dirki, če se ti to dogaja non stop je mogoče treba preverit tudi svoj stil vožnje
- Če te je nekdo nabil res zanalašč in si ga prijavil bo skasiral opozorilo, ban... ampak ponavadi folk ne prijavlja ... zakaj že ne?:D 
- and last but not least... it's a fucking game after all... vsaj dokler ne prideš do PRO licence in voziš za konkreten denar :D

 


 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...