Skoči na vsebino

Video - iRacing


Mitja Bonča

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odgovori 553
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, jaz in streamer Showdown1983 na twitchu, ena najinih najboljših dirk (redno dirkama skupaj). Če kdo nima časa pogledat cele dirke, naj si da na 10. krog, takrat sma se peljala eden ob drugem od n

Sej do neke mere razumem kaj hočeš povedat, samo verjemi da iz IT stališča ne govorimo o neki simple stvari kjer napišeš dva if stavka in si rešil svet. Nobenega smisla nima delati nov sistem če

Malo sem se bal torzije šasije zardi tistih luken tik ob zidu, a se je izšlo za 0.07s  12 krogov sem ga lovil profija, a se nisem dal.  

Posted Images

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Ena velika novica!!

iRacing bodo skenirali Circuit de Spa Francorchamps !!

In pa za tiste ki še ne veste. Trenutno je v delu 2009 Williams F1, ki bo na voljo na koncu 3. sezone, se pravi konec septembra/začetek oktobra.

Zadnja proga ter avto ki sta izšla (Mid Ohio ter Mustang FR500S):

Link to post

Wyatt Gooden, ki je zmagal sezono 4/2009 Jetta Cup sedaj vozi pravo Jetto. Sem kar dosti podebatiral z njim, ga poznam še iz LFS časov. Je rekel da je fizika Jette skoraj identična kot prave, pač edina razlika so G sile. Enostavno je rekel, da mu ni bilo treba kaj dosti privajanja, še posebej ker so vse proge skenirane. Že v letošnji prvi setoni je zmagal dirko (Mid Ohio). Jetta je pač TDI in najbolj vleče pri nizkih obratih. Takoj ko se zadnja lučka prižge prestaviš v višjo prestavo. Sicer pa meni ni ne vem kakšen užitek vozit avto s pogonom na prednja kolesa. :)

Najboljši za moje pojme je Radical.

Link to post
  • 5 years later...

Moj  Cockta v logo.jpgse še malo privaja. Po začetnem tipanju  v Rockingham Speedway ter Five Flags Speedway in Lanier National Speedway sledi eden najtežjih ovalov. Darlington Raceway , ki ga preživim dokaj solidno. Nato pa moja nočna mora. Bristol Motor Speedway. Od sedmih štartov na tem ovalu samo enkrat preživel čisto brez incidenta. Pravi pekel.

Trenutno sem deseti v četrti diviziji

iracingsim64-2015-12-21-.jpg

Sem ter tja me zanese še malo v Street Stock serijo. Tam tudi prva zmaga v Charlotte Motor Speedway.

Prehitevanje za P1, kar paše slišat one lap to win:

 

 

 

 

Uredil - mancSLO
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...