Skoči na vsebino

Video - iRacing


Mitja Bonča

Recommended Posts

  • Odgovori 553
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, jaz in streamer Showdown1983 na twitchu, ena najinih najboljših dirk (redno dirkama skupaj). Če kdo nima časa pogledat cele dirke, naj si da na 10. krog, takrat sma se peljala eden ob drugem od n

Sej do neke mere razumem kaj hočeš povedat, samo verjemi da iz IT stališča ne govorimo o neki simple stvari kjer napišeš dva if stavka in si rešil svet. Nobenega smisla nima delati nov sistem če

Malo sem se bal torzije šasije zardi tistih luken tik ob zidu, a se je izšlo za 0.07s  12 krogov sem ga lovil profija, a se nisem dal.  

Posted Images

  • 2 weeks later...

Nov build pride naslednji teden, lahko počakaš pa ti bom točno povedal kaj pride. 

Za enkrat se ve da pride Audi TCR , nov surface model (naj bi bil bolj napreden od starega), ostalo pa so več ali manj špekulacije.

Po moje kaj dosti drugega niti ne pride, ker če bi imel kaj v rokavu bi vsaj dražil folk :D

 

Link to post

V starem surface modelu je bila simulirana temp na zelo tenki plasti asfalta in recimo ko je oblak prekril del steze se je ta takoj ohladil. Sedaj se to naj nebi več dogajalo, razen če je senca na stezi od objektov,dreves, itd.... V surface modelu zdaj tudi simulirajo vlago ki na osnovi sonca in temp zginja. To je kao pogoj da so sploh začel delat na dežju, ki je sedaj uradno potrjen da je v razvoju.

Damage model in tyre model so špekulacije,da bi lahko prišel ven v tem buildu, vendar kolikor sem poslušal podcaste in bral kar staff piše mislim da se to ne bo zgodilo.

Tyre v7 ima za enkrat samo skippy in po moje bo vsaj še en build ostalo tako kot je... razen če bo kakšen supprise... :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...