Skoči na vsebino

Video - iRacing


Mitja Bonča

Recommended Posts

  • Odgovori 553
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, jaz in streamer Showdown1983 na twitchu, ena najinih najboljših dirk (redno dirkama skupaj). Če kdo nima časa pogledat cele dirke, naj si da na 10. krog, takrat sma se peljala eden ob drugem od n

Sej do neke mere razumem kaj hočeš povedat, samo verjemi da iz IT stališča ne govorimo o neki simple stvari kjer napišeš dva if stavka in si rešil svet. Nobenega smisla nima delati nov sistem če

Malo sem se bal torzije šasije zardi tistih luken tik ob zidu, a se je izšlo za 0.07s  12 krogov sem ga lovil profija, a se nisem dal.  

Posted Images

Pred 3 urami , Paps je napisal:

Ne. To so najboljši vozniki v Road. No vsaj 50 od najboljših. Zmagovalec dobi 10k$ Morš prej skozi kvalifikacije. Men se to ne da :) Mogoče bi mi uspelo, mogoče ne. Me niti ne zanima :P.

Ja,nagrade so zelo lepe. Dejansko pa ne boš nikoli vedel,če bi ti uspelo,če ne poskusiš ;) Sicer pa,če si vozil ta dirkalnik že prej in sodeloval na dirkah,potem itak veš,kje približno se nahajaš. Ali veš morda,je Huttu še vedno prisoten na teh dirkah? 

Edit: Sem našel glede Huttu-ja:

Greger Huttu is a 5 time champion, but with so much uncertainty heading into this season, it could well be anyone's game. Can Huttu make it 5 Championships in a row, or will he be upstaged by one of his teammates at Team Redline? What about the guys in Orange and Purple at Coanda, or the other 12 teams that make up the series. 

 

Dejong prenos v ŽIVO:  http://www.twitch.tv/dejong24

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

NASCAR iRacing National Series 2016/S1 končan. Cocta ( NASCAR K&N Pro Chevrolet Impala ) se je kar dobro odrezala, glede na to, da še ne pozna vseh fint v takšnem tekmovanju. Končal 9 od 490 v četrti diviziji oziroma 97 od 3100 nastopajočih skupaj. Najbolj sem se bal zadnjega Martinsvilla, pa se je izšlo s P4:D.

Video: Laps: 60, Race Start: Rolling, Weather: 78° F, Wind N @ 2 MPH, Atmosphere: 55 RH, 0% Fog, Skies: Partly Cloudy, Track Condition: Auto-Clean Marbles: Yes,

 

Uredil - mancSLO
Link to post
Pred 4 urami , mancSLO je napisal:

NASCAR iRacing National Series 2016/S1 končan. Cocta ( NASCAR K&N Pro Chevrolet Impala ) se je kar dobro odrezala, glede na to, da še ne pozna vseh fint v takšnem tekmovanju. Končal 9 od 490 v četrti diviziji oziroma 97 od 3100 nastopajočih skupaj. Najbolj sem se bal zadnjega Martinsvilla, pa se je izšlo s P4:D.

Video: Laps: 60, Race Start: Rolling, Weather: 78° F, Wind N @ 2 MPH, Atmosphere: 55 RH, 0% Fog, Skies: Partly Cloudy, Track Condition: Auto-Clean Marbles: Yes,

 

Po končani sezoni S1 gre Cocta v rahel facelift. Moram nekje zbrskat, če bo v S2 isti avto. Pred vsem mi potrpežljivost prinese rezultate, o kakih fastest lap pa lahko samo sanjam. So "alieni" tudi tu.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...