Skoči na vsebino

Video - iRacing


Mitja Bonča

Recommended Posts

  • Odgovori 553
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, jaz in streamer Showdown1983 na twitchu, ena najinih najboljših dirk (redno dirkama skupaj). Če kdo nima časa pogledat cele dirke, naj si da na 10. krog, takrat sma se peljala eden ob drugem od n

Sej do neke mere razumem kaj hočeš povedat, samo verjemi da iz IT stališča ne govorimo o neki simple stvari kjer napišeš dva if stavka in si rešil svet. Nobenega smisla nima delati nov sistem če

Malo sem se bal torzije šasije zardi tistih luken tik ob zidu, a se je izšlo za 0.07s  12 krogov sem ga lovil profija, a se nisem dal.  

Posted Images

Prekmalu (na robniku, v apexu) je bremzal in zarad avta spredaj prepozno reagiral na rotacijo. To je sicer klasična napaka v tem ovinku, sploh, ker so avti ponavadi v lemansu z zelo low-drag setupi. Najlažje se temu izogneš tako, da se naučiš zavirat šele, ko se proga zravna :D Pa še hitr si posledično.

Link to post

Na videu se vidi, da na robniku nisem bremzal, zato sem spraševal, kje je fora. 

Lift off in pa kot sem spet pogledal: oni pred mano je v to šikano prišel za polovico avta bolj od zunaj. Posledično je v šikano uletel naravnost, jaz pa ne.

Kot je g. @zamex23 nekoč dejal: pre malo izkoriščaš širino steze...

@markop: z damperji se za mene igrajo na VRS, ker nimam časa 😋 

Uredil - mancSLO
Link to post

Se strinjam. Damperji so tudi zame taboo in bolj kot ne neko predvidevanje.

Sem pa ponovno pogledal posnetek. Ni lift-off problem, vsaj ne zgleda tako. Si bil v coastingu že nekaj časa, ko se ti je to zgodilo. Si se pa igral z bremzanjem in lahko, da so zadnje gume zgubile oprijem, kot posledica nestabilnosti. 

Že en lep čas ne vozim, mogoče moje komentarje bolj z rezervo. Kar je Gašper povedal zna držat.

Link to post

@mancSLO

lani sem naredil 10 analiz endurance dirk za Troyan Donut Automotive, tko, da mam mal poklicne deformacije in si ne morem pomagat, da ne pokomentiram. nič slabo namernega ;)

tle si bremzal direkt na robniku, v apexu, z zarotiranim volanom, pri hitrosti 232 km/h.
curb.thumb.jpg.9c097ad3f3e100aa0bf621ff77b0b53c.jpg

Na tej točki (na ravnem) pa je zaviral tvoj nasprotnik
properbrake.thumb.jpg.ce9125a438588fecaedb18a545f36b7a.jpg

se mi ne da iskat (stari replayi v starih buildih rF2), da bi vam pokazal kje je Terzić tle bremzal 🙈

Link to post

Zaviral na polno "bi" tudi jaz tam kot oni pred mano. Pa mi v tem krogu ni bilo treba 😎

Ja, tale štrec po bremzi je bil usoden:

curb.jpg

@markop, časovno je povsod kriza. Kak oval, pa kak 24h event v iRacingu, kjer smo luštna škvadra in ni prepogosto. Le Mans serijo pa čisto za trening pred 24h, da me sploh še gledajo[it].

Steam je kar odstranjen z diska, da ne moti. Morda me ACC ali pa GTR3 premami...

Uredil - mancSLO
Link to post
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...