Skoči na vsebino

Video - iRacing


Mitja Bonča

Recommended Posts

  • Odgovori 553
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, jaz in streamer Showdown1983 na twitchu, ena najinih najboljših dirk (redno dirkama skupaj). Če kdo nima časa pogledat cele dirke, naj si da na 10. krog, takrat sma se peljala eden ob drugem od n

Sej do neke mere razumem kaj hočeš povedat, samo verjemi da iz IT stališča ne govorimo o neki simple stvari kjer napišeš dva if stavka in si rešil svet. Nobenega smisla nima delati nov sistem če

Malo sem se bal torzije šasije zardi tistih luken tik ob zidu, a se je izšlo za 0.07s  12 krogov sem ga lovil profija, a se nisem dal.  

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Drama v Daytoni. Zaradi hitrega splita smo naredili en krog več. K sreči so moji mehaniki in strategi odlično opravili delo in z milimetersko natančnostjo preračunali porabo :) V zadnjem krogu je zgledalo kot pacman, tako sem jih jedel :) 

(glej cockipt in štvec za gorivo)

 

Link to post
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Super fight na včerajšnji dirki :)

Sicer je trajal 12 krogov , ampak se je moj movie studio odločil da tolk dolgega filmčka na bo naredil, ni pa protestiral pri krajši verziji :D

 

 

  • Upvote 3
  • Like 1
Link to post

Lep posnetek...ta s kamero, če bi bolj smiselno pripravil vse, bi šel mimo. Ne bi mu bila lahka do konca bi pa vsaj manj nevarno se dajal ob bok...verjetno pa neučakanost zadnjih krogov :cool:

Za kero mesto pa se je to šlo?

Uredil - Mitja M.
Link to post

Ja, za razliko od mene je vzel na postankih gume, tako da me je res gonil k psa. Tako moker od švica že dolgo nisem bil :D

Vedel sem da če me ne dobi po tisti dolgi ravnini, me ne bo nikjer :)

Fight je bil za P4 .

Uredil - edgeslo
Link to post

priložnosti je imel kar nekaj. 2x bi lahko lepo izkoristil lmp, pa je kr čakal na doručak, da se mu servira. tud na 01:35 bi te lahko stisnil, pa ni mel jajc podalšat za pol metra hehe :)

sicer pa grafično kr lepo zgleda ircaing. mogoče edino mal moti, ker so avti, gledano od zunaj, dost statični. kot bi ne imeli vzmetenja, so to speak :D

škoda, da je tok drago to no. :(

Link to post

Je imel svoje prilike, je pa vedel da prav spustil ga ne bom , lahko mi pride ob bok in bo dobil svoj prostor, samo to je pa tud vse :D

Če bi šel na silo pa bi zelo verjetno oba letela ven :)

Od znotraj lahko nastaviš ali se avto znotraj "gunca" ali ne. Jaz imam vse to izklopljeno ker me nervira :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...