Skoči na vsebino

Selčyev plac


zamex23

Recommended Posts

  • Odgovori 34
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo po prodaji g27 prejšnji mesec sem kupu Thrustmaster 500rs, shifter th8a in ta teden sem dobil še alcantaro volanski obroč...450€ volan in 160€ shifter in 180€ alcantara...in še poštnina slabe 20€.

Pritiski od zgoraj so bili preveliki zato sem sklenil da objavim svojo kložjo, končno je razkrita popolna podoba največ državne skrivnosti.

No danes sem končno usposobu sim commanderja in buttkicker..največ težav sem imel za Assetto, klasika italjanska, ki sem jo mogu na nov inštalirat, da jo je igra zaznala ko se zažene. Sprobal sem irac

  • 3 months later...
2 hours ago, zamex23 said:

....in mi ne bo potrebno Erženu na mesečne preglede več :D

...pol pravis, da ne bo vec on rabil rokavick ampak ti, ker imas alcantara obroc :P

Men je namrec alcantara obroc po daljsem casu voznje zelo drsel, res pa je da kr konkretno svicam v roke.

 

Cestitke za pridobitev. Bi pa se vprasal, ce si rabil kaj privajanja na nov volan v spilih al delas ze takoj iste ali celo boljse case z njim. Katero razliko od prejsnjega bi najbolj izpostavil, glede na to da je ta gnan z jermenom?

Link to post

Mam rokavice ja, drgač pa dokler nism mel alcantre sploh nism vozu kej dost ker ni blo filinga na gumjastem volanu, zdej pa ko sm naštudiru nastavitve za vsako igro pa sem začel vozit bolj pogosto.Glede časov še ne vem ker sem premal vozu pa assetta skos updejta fiziko. Dans še probam buttkicker improviziran nardit pol je pa to to.

Glede razlike je najbol očitno proti G27 da ne ropota ko da ti lama volan, poleg tega ni mrtve točke v sredini volana. Pedala dosti bolj natančna. Glede TH8A bi lahko imel malo krajše hode in malenkost več filinga ko daš v prestavo. Drugače pa vredno nakupa.

Uredil - zamex23
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...