Skoči na vsebino

Selčyev plac


zamex23

Recommended Posts

  • Odgovori 34
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo po prodaji g27 prejšnji mesec sem kupu Thrustmaster 500rs, shifter th8a in ta teden sem dobil še alcantaro volanski obroč...450€ volan in 160€ shifter in 180€ alcantara...in še poštnina slabe 20€.

Pritiski od zgoraj so bili preveliki zato sem sklenil da objavim svojo kložjo, končno je razkrita popolna podoba največ državne skrivnosti.

No danes sem končno usposobu sim commanderja in buttkicker..največ težav sem imel za Assetto, klasika italjanska, ki sem jo mogu na nov inštalirat, da jo je igra zaznala ko se zažene. Sprobal sem irac

  • 3 weeks later...

No danes sem končno usposobu sim commanderja in buttkicker..največ težav sem imel za Assetto, klasika italjanska, ki sem jo mogu na nov inštalirat, da jo je igra zaznala ko se zažene. Sprobal sem iracing in assetto, R3E nism mogu ker neki serverji ne delajo. Uglavnem, assetta dost več nepomembnih informacij, še nism naštudiru čist ampak razlika je kar očitna proti iracingu kjer pač že z default nastavitvami vem kaj se dogaja. Praktično igra je narejena za to da se uporablja buttkicker, sicer tudi pri assetti ni bil slab učinek, ampak ko sem zapeljal po šlajfi z gt3 fordom sem prvič v življenju doživel da me ni obrnal ker nisem vedel kaj se dogaja z  avtom, kljub temu da nisem vozu iracing približno mesec, kar pomanavadi za mene pomeni katastrofa. Skratka iracing bom zagotovo zdej malo več uporabljal.

Sem pa naletel na težavo, ojačevalec, ki sem ga kupil je zelo nizko cenoven in vrjetno, ker ni bilo na zalogi buttkickerja, ki je priporočen za zraven in sem vzel močnejšega kot kaže, zadevo zelo pregreva in jo po približno pol ure vrže ven. Skratka vibracije se nehajo. Tako da bo treba boljši ojačevalec, ker ta je bil nekih 20€. Se pa zadeva za moje pojme splača, sploh za iracing. 

Tako da če se še kdo loti zadeve, tega ojačevalca ne priporočam. http://www.ebay.com/itm/141448694306

Prav tako nisem dodal dodatne zvočne kartice saj lahko zvok predvajam kar na TV ekran, mislim pa da gre tudi na slušalke kar je čisto dovolj za mene osebno.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...