Skoči na vsebino

SuperTouring - Splošna debata


Recommended Posts

Da se malo razgovorimo.

Zamislil sem si barvito prvenstvo v Race07 s Supertouring modom. (Če kdo neve kaj je to, tam je www.google.com)

Res, da R07 ni najboljša simulacija, sedaj ko smo navajeni raznih italjanskih polizdelkov, a ponuja izredno napete borbe z dotiki, nakjučno vreme, preproste postanke, poškodbe...

Na voljo bo 20 prostih sedežev, 2 pri vsakemu konstruktorju, nekateri celo z različnimi modeli. Bojevali se bomo za naslov konstruktorja in voznika. Za popestritev bo v uporabi success balast, nabor enduro in sprint dirk, raznolika dirkališča in točkovalni sistem, pri katerem ima vsaka točka krepko vrednost.

Skupna dolžina prvenstva bi se gibala med 10-15 eventi.

(Pravila in proge so še v fazi izbire in testiranja.)

Igra se na steamu brez popusta prodaja za 3€. Donatorstvo ni potrebno, branimo se pa ne.

Zanima me termin, da ustrežemo čimveč dirkačem. V mislih sem imel vsako 3. nedeljo, da se rotira skupno z ostalimi dirkami, in v takem času, da se eventi zaključijo ob 2100.  (Zaradi tistih, ki so na nočnih izmenah) Bi šlo?

Lačn sm, mesni burek bi.

Uredil - Arne Dopudja
Link to post
  • Odgovori 125
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sezona predčasno zaključena, Brands Hatch GP odpade. Točkovanje se bo posodobilo v kratkem, vozili smo samo R1 na Knockhillu. Hvala vsem, ki ste aktivno sodelovali v ligi. Nekaj mescev  počitka,

Jest sm za. Nedelja zvečer je ok, za mene bi bli pon, tor, sre. tut čist ok. Na ta način bi lahko bolj stisnil koledar, da ne bo vse skupej do konc poletja 2016 trajalo? Čez poletje rado zmanjka časa

Gud njuuuuz! Moddanje (beri kopiranje) fizike nebo tako dolgotrajno kot sm mislu. Volvo je bil poskusni zajček, dans sm Fabijanu Laguno poštimau u tri potezama, v namene testisiranja. Še mal se b

Posted Images

Jest sm za. Nedelja zvečer je ok, za mene bi bli pon, tor, sre. tut čist ok. Na ta način bi lahko bolj stisnil koledar, da ne bo vse skupej do konc poletja 2016 trajalo? Čez poletje rado zmanjka časa za simracing..

Uredil - daks
Link to post

Meni bi recimo kak četrtek zvečer najbolj ustrezal. Sobote so dokaj kritične (trudim se bit mlad in malo uživat), bi pa tudi šlo recimo od 20:30 pa nekje do 22h da mam pol še dovolj cajta da se napijem :D

edit: jaz seveda moram met alfo

Uredil - enjoyer83
Link to post

Se nagibam k opciji za nedeljo in rotiramo po principu "Bmw-ST-ST-Bmw-prosto-ST" al kaj podobnega, čene smo res dobri do penzjona...

Aja pa moda ne iskat, bomo uploadali na naše prenose posebej verzijo ko bo nared. Tako da najverjetneje neboste rabl STCC.

Link to post
Pred 2 urama , Lojzze je napisal:

Probat ni greh so rekli včasih.Bom še jst kakšno furico odpeljal,pod pogojem, da me v moštvo vzame Alibuggy ;)

Te morm razočarat da ekip kot takih ne bo. Z nekaj sreče in taktike pa lahko vozita za isto znamko. Pravilnik je v izdelavi in bo vse jasno.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...