Skoči na vsebino

DTM - 90s


PEK

Recommended Posts

dtm90sf.jpg

Tor Poznan .............................................................................................. 15.11.2015 
Snetterton ................................................................................................ 22.11.2015
Zolder  Norisring........................................................................................ 6.12.2015  
Zandvoort ................................................................................................ 27.12.2015
Nordschliefe  ................................................................................................ 3.1.2016    

Download stez:
Tor Poznan
Snetterton
Zolder

Glede na to, da se z BMW 235i po stezah zapodimo vsako 3. nedeljo, smo se odločili, da tiste proste nedelje popestrimo še s kakšno dirko z nekoliko starejšimi touring avtomobili iz prve polovice 90ih let prejšnjega stoletja. (BMW E30 M3, Alfa 155 V6 Ti in pa Mercedes 190) 

Zato bomo, upajmo da v čim večjem številu, obiskali 5 prog, katerih ni na koledarju glavnega Slo-Racing prvenstva.

Začnemo na dokaj neznanem poljskem Poznanu. Teden dni kasneje obiščemo britanski Norwich, kjer se zapodimo po stalnici britanskega touring prvenstva - Snetterton! Nato se odpravimo čez Rokavski preliv v dežele Beneluxa. Tu nas najprej čaka belgijski Zolder (ZAMENJAVA: Norisring) nekaj tednov kasneje pa še obalni Zandvoort na Nizozemskem. Prav veliko novoletnega popivanja in kajenja na Nizozemskem pa si ne bomo mogli privoščiti, saj nas že v prvem vikendu novega leta pričaka DTM finale na nemških tleh, zloglasni zeleni pekel v pogorju Eifel, Nordschliefe. (upajmo le, da ne bo zasnežen)  

Da bodo dirke bolj zanimive, bomo poskrbeli z dodatnimi kilogrami za najhitrejše voznike na kvalifikacijah!

 

Urnik
19:30 - Trening (30 minut)

20:00 - Kvalifikacije (20 minut) 

20:30 - Dirka 1 (standing start) (cca. 20 minut) - vrstni red glede na kvalifikacije | balast glede na čas v klavifikacijah. (boljši čas na Kvalifikacijah = večji balast - max 100kg) 

21:00 - 2. Kvalifikacije (5min) - z balastom iz Dirke 1. 

21:10 - Dirka 2 (standing start) (cca. 20 minut) - vrstni red glede na 2. kvalifikacije | balast ostaja enak kot v 1. dirki. 

* Na dirkališču Nordschliefe vozimo le 1 dirko dolgo 3 kroge. 

 

Pred vsako dirko se prijavite v temi posamezne dirke. Dirke niso mišljene kot prvenstvo, ampak vsaka dirka posebej. Na vsaki dirki se pričakuje primerno obnašanje, brez nepotrebnega zaletavanja, vožnje v napačno smer, maščevanja zaradi trka, itd... 

Med dirko bo dostopen tudi server za Teamspeak (sloracing.ddns.net), priporočljivo ga je uporabljati, ni pa nujno. 

Uredil - PEK
Link to post
  • Odgovori 74
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tor Poznan .............................................................................................. 15.11.2015  Snetterton .....................................

Ni problema, če te bo zmatrala ze prva preveč.   Manj komplikacij pomen 2 dirka 5min Q in to je to. 

Lahko tudi štejemo točke, bom informativno računal po vsaki dirki Točkovanje bo pa po starem f1 točkovanju: 10, 6, 4, 3, 2, 1

Jaz sem morem lotit furat mečko, da vidim kateri avto mi bolj odgovarja. Alfa je ušečna, BMW malo predivji za moje neznanje, mečka pa še neznanka. Bom pa sfural z vsakim od treh vsaj ene 50 krogov na Tor-u da vidim rezultate v času...

 

Aja bi pa prosu za linke za DLjat 2. in 3. progo, hvala ;) 

Link to post

Sem se zdej šou malo podit po Tor-u, kolkr mi je prehlad dovolil. Ugotovil sem da je mečka precej bolj naklonjena mojemu stilu vožnje, je bolj odzivna kot Alfa, manj "trda" kot Alfa, se jo lepše pelje kot Alfo, po par krogih dobre pol sekunde hitrejša od Alfe, ti pa pusti manj napak kot Alfa. Predvsem morem dobit uni filling vozit zadnji pogon, ker malo preveč gasa v iztopu iz ovinka in lovim svoj rep :P 

Link to post

Lahko tudi štejemo točke, bom informativno računal po vsaki dirki


Točkovanje bo pa po starem f1 točkovanju:

10, 6, 4, 3, 2, 1

Uredil - PEK
Link to post
Pred 15 urami , MarkoP je napisal:

Janko, kaj ko bi vseeno šteli točke ? Pa brez sodnikov in ostale birokracije. Kar se zgodi se zgodi.

A pol se ne smem prijavit? ;)

 

 

Uredil - Ale
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...