Skoči na vsebino

Moja kletna luknja - session room - Alibuggy


AliBuggy

Recommended Posts

  • Odgovori 266
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kolo dobil v sredo. Svaka cast postarjem in tudi trgovini. Kdor pravi, da v teh casih stvari ne funkcionirajo naj se se enkrat vprasa, kaj vse imamo okoli nas pa se sele sedaj zavedamo, da obstaja. Ni

Nerad delam reklamo za karkoli. Najprej zardi tega, ker imamo vsi svoje prioritete v teh letih ze poslihtane in se nam ze vsem kozla po komercializaciji. Ravno zato sem bil danes odkrito presenec

Vceraj prisel iz prelepga Ptuja, kamor smo ze 6-leto odsli s kolesi na strehi avta penzjonisticno namakat riti v nihove toplice in kolesarit po okolici. Se en teden prej smo obdelali Soco z okolico in

Posted Images

v moji poziciji ker imam najbolj na tleh je tako;

zadaj cca 30cm spredaj, cca 45 od tal merjeno z metrom zdej. samo to vse lahko prilagajs ali modificiras z drugimi nosilci za zic.

 

tole je pa moja zena danes pridelala :S Bo ratala bula al je se za vozit?

img20190524200832.jpg

 

 

Link to post

svedski rally v D3 z orosenci tudi uspel. Hladnjake se da prikladno odlagat na mizo, bolj je problem tipkovnica zaradi kabla. Miska je kul, slusalke tudi na dosegu roke, zvocniki  od masine so rabili pa nov set-up.

Pocas se privajam kokpit in zmeraj bolj mi je vsec...sem ze na "office" place-u tako da bo malo manj tipkarskih napak :D

Tale skojlka je "easy to get in" but harder to get out...sploh ce moras orosence filtrirat cez ledvice pa z WC-jem

cheers guys!

 

 

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • 2 weeks later...

Danes koncal misijo man's cave aka session room overhaull. Lukna nima vec privilegijev, ni vec financiranja.  Meni je vsec kar sem naredil, sploh ker sem sam zrihtal stvari, pa se drzal budgeta...se huje, naredil sem underbufget!!!

Zaradi tujeka kokpita je bilo potrebno razmislit o novi razporeditvi tudi za projektor. Ponavadi zaspim v "Urijevem stolu",  ko gledam filme ali nanizanke v soboto a vseeno je bilo potrebno malo preverit kako plasirat platno in nov nosilec za projektor. Nisem glih cist zadovoljen, pa ne vem zato, ker je mal drugac al ker sem kaj zajebal..je pa res da ne maram sorememb.

 

Misija prenoive lukne koncana!

 

lxs8zACWANKIfQwMY_hwjx3QcbmigwXcy0ZhldjZ

N8l1FkWenmRVFkjjfvuzAg-vOgP5vsAcndqz5eoW

pa se moja nova pridobitev iz kitajske...analogna rocna za rally..3x manj denarja kot za Fanatec pa dela za salo

 

 

DLvbKThgftNQ5HFw6wNwE7b_rdtehLf7IVtEQxI5

Male cilje je treba uresnicevat da si srecen. Jaz sem zakljucil to poglavje, ko mi se koleno porihtajo probam nekaj novega :D

 

 

Link to post

aja pa ce vas je skrbelo...20 colarka Falken F510 se se ni napihnila in je prestala moje epic teste. Zena se je skulirala, men je pa smesno ker kaj pa je ena guma napram varnosti. Prvic probal te gume in sem zelo zadovoljen!

Zdej me pa ne bo vec online,.. sovraziv dohtarje.

Mogoce zadnji komad sam je moj izbor...zato prosim repect!

 

 

 

Link to post

aja pa z novo cheap kitajsko analogno rocno in ozkem kokpitu sem naredil WR za salo na snegu..no tolk bedn pa spet nisem se 

201906061733561.jpg

uzivajte guysi!

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Manc, sam kaj kurca extra ti ta dash da info ce moras itaq bit totalno fokusiran na jeben game?  A vi to gledate, sej ima Fanatec cist dost info by defult.

razlika prasinarji in pistarji?

Prasinarji smo praviloma sami, dokler ne naredilo nekih lig ali kej je kr neki tole!

Uredil - AliBuggy
Link to post

Uff, pa kako prav pride. Na 24h LeMans smo prekleto rabili vedeti, kako scoprati porabo, da je šel skozi še en krog. Vsak deciliter je bil prekleto prigaran in brez raznih kalkulatorjev aka dashboard in podobno nebi šlo... Tule se vidi, kaj ponuja: https://www.racedepartment.com/downloads/universal-simhub-dash-for-iracing.25452/

Link to post
  • 4 weeks later...

@mancSLO ma sej ti verjamem, sem pac opazil pri sebi da me pri rallyju moti vsak zunanji drazljaj...se ta rev light na volanu (mimogrede se vedno je v dirt rally 2.0 na reverse..zacne z modro) so motece, kaj sele kaksen steam pop-up...zato imam cimvec ugasnjeno ko vozim prah. Verjamem pa da na endurance dirkah vsak info prav pride...

Zadnjic je ob vsej koncenraciji ki sem jo premogel na enem dailyju sla macka pod nogam... mal trznu in direk prepad letu :D

So mi pa kolen zdej postimal vzel neko tvorbo ven (mislili so da je odlomljen hrusanec) pa me vceraj klice sestra, da so izvide iz patologije dobil in da zeli doktor imeti posvet z mano, ceprav imam redno kontrolo septembra. Mal me je stisnlo, ker vsak pomisli na najslabse...mater!

No danes grem ves presran tja (sem ze skor iskal vsa gesla da jih naberem in predam v en email tamalim) pa mi ze takoj, ko vidi mojo bledo faco pravi, da  skoraj sigurno ni rakasto, da pa se kaj takega niso videli in zeli, da grem na dodatne preiskave k enemu speciaistu, ki se ukvarja zgolj s takimi tvorbami. Neka mesanica hrustanca zil in tkiva naj bi bilo...sem dobil obcutek da bom "lab rat" pa naj bo, bomo vsaj 100% sure da ni drame ...wooohoo

 

@B_U_R_I itaq da ne delajo ce sem bil pa nas**an k zvau :D Tole je bil wr.

 

201906061733561.jpg

 

tole je pa pocen rocna Arduino, s katero sem izredno zadovoljen

 

img20190604164104.jpg

 

Ta teden bil v sluzbi ceprav so rekli da sem lahk ose dva tedna na bolniski. Kako lepo je spet imeti petek ki si si ga cez teden zasluzil :D

 

tole pa zdej poslusam, vesel da bom se nekaj casa tezil ljudem okoli sebe...sploh tistim ki jih imam rad :D

 

 

 

 

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...