Skoči na vsebino

Moja kletna luknja - session room - Alibuggy


AliBuggy

Recommended Posts

  • Odgovori 266
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kolo dobil v sredo. Svaka cast postarjem in tudi trgovini. Kdor pravi, da v teh casih stvari ne funkcionirajo naj se se enkrat vprasa, kaj vse imamo okoli nas pa se sele sedaj zavedamo, da obstaja. Ni

Nerad delam reklamo za karkoli. Najprej zardi tega, ker imamo vsi svoje prioritete v teh letih ze poslihtane in se nam ze vsem kozla po komercializaciji. Ravno zato sem bil danes odkrito presenec

Vceraj prisel iz prelepga Ptuja, kamor smo ze 6-leto odsli s kolesi na strehi avta penzjonisticno namakat riti v nihove toplice in kolesarit po okolici. Se en teden prej smo obdelali Soco z okolico in

Posted Images

Quote

Edino kaj ne bom nikoli razumel,je norost gledalcev tik ob stezi....🙄

..neumnost folka je bila ze takrat brezmejna...mene bolj fascinira kaksen pritisk je mogu biti to na voznike same, ki so se ze tako borili z bolidom progo in zivci na meji...pol pa se to, da v ovinkih z zadnjim koncem bolida, komot posljes ene par bebcev na malo daljs voznjo z vlakecom smrti :S

 

Nenazadnje se moramo ravno tem icidentom "zahvalit" za prepoved klase B

Link to post
  • 2 weeks later...

Zadnji petek v tem letu zame. Za vas milina, ker ne morim in spamam, zame malce zalosti. Ce sem vas razjezil..ni bilo namerno.

 

Vas Ali!

 

aja...opral sem avto...that counts :D

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Letos plan v kleti: dobit en proper usnen obroc za na Fanatec hub in nov stol. Prebelit session, violcna na stropu za projektor bo najboljs zaradi vpijanja svetlobe, sam ne gre glih z barvo na sanku. Oranzna je nekak moja barva, ce bi ze mogu izbirat.

Najboljs pri kletni lukni je da lahko delam kar cem. Man's cave v pravem smislu. Je pa jeba kar se zdej vedno vec ljudi pojavlja notri in ni vec samo moja. Otroc se neki siljo, zena uleti..WTF...sploh zdej ko zakurim kamincek in je full cousy. Pocas me bojo izpodrinili mam na sumu..vsaj fanta :S

Elvis bi imel 8-ega obletnico 84 let!

never ending story!

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Vsi radi poslusamo burble V6. Lancia Aureli je prva serijsko dodala V6 v svoj avto. Ne samo to. Leta 1953 so delali na 50:50 razmerju poleg tega se pa par revolucijonalnih idej na podvozju. Zakaj je taka firma, ki nam je dala serijske - V4 fulvio, Hf Integralko in se ostale rally bolide sla v pozabo?

 

mi vozimo pa golfe, astre in zdej se korejce, po moznosti v SUV ali cross shit obliki :S

 

Da stare klasike spet ozivljajo in upgrejdajo v stilu, lahko samo pozdravljam. Da imam cekin takoj kupim kaj takega.

Uredil - AliBuggy
Link to post
Pred 8 urami , AliBuggy je napisal:

Da imam cekin takoj kupim kaj takega.

Da mam ogromno cekina,bi mel garažo večjo od tistih,kaj jih majo oni savdski naftni moguli.....v njej pa večino take klasike! 😁

Link to post

^^ tole! Bi pa vseeno vzel v garazo se nekaj novodobnih izjem, ki sledijo nacelu weight/power razmerju in so se zmer underdog, ki jih marskdo sploh ne uposteva, ceprav se lahko kosa z lotusom, Porche Caymanom in ostalimi top dogi za vec denarja.

 

Alfa 4C bi bila vsekakor tud v tej lukni, ki bi se mimogrede (govorimo da smo savdski mogotci) nahajala v centru dnevni sobe poleg old skul dzuboxa :D

60K...nekako kot rabljena godzila GTR...bemti nevem!

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Bemti Buri ..tudi tebe rajca tole? Se mi zdi tudi dokaj smiselna nalozba...sej ves tista scena...aja sej jaz imam pa ze ene 30 let 4c v skednju :D

Ja bradavicke na luceh so pa cisti design falil ce mene vprasas!

Tko bom reku deci. Pomoje, da zdej vsi zadanemo nek huge denar, bi imelit  vec zajebanih problemov kot jih imamo sedaj, ko gremo v Merkator po mrzel six pack v petek...lej sam recem.

 

tud vprasanje ce se nebi kriteriji in apetiti povecal, kar je pa potem rak rana vsem novopecenim keserjem...sej ne da vem, sam diskutiram

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

..recmo, da se pogovarjamo o normalnih dnarjih :D  Ta teden sem se sel eno rahlo avanturo z avtom.

Registracija 2.2.2019. Sram me je, a vseen moj avto ima gume pozrte po bocnicah. Ja optika je kul, sam ovinkov imam velik pa gume pozira tam ko ni treba. Med nami...fuknil sem lani poleti dol srednji katalizator, ker se mi je zdel da dusi motor. Isti kurec je bil. Kot veste vozim na plin. Crknila mi je se W5W zarnica z tablico in mi je kolega dal neke LED zarnice ki mi zdej javljajo da nej pocekiram zadi kaj se dogaja. Kakorkoli. Pac v sredo sem imel moment. Razmisljal kake jebe bom imel letos in istocasno, kaj korac ce bi sel vseen probat. Peljem jaz zjutri proti sihtu in namesto naprej kamor bi sel je nek tovornjak naredil totalen zastoj in sem odvil levo, kjer je bil AMZS tehnicni pregled. Sem reku ni frke...bom sel pa pocekirat kaksna guzva je kej zjutraj, d bom drugic vedu.

Pripeljem, firbcam pred vrati...nobenga. Lej hudica se ze odpirajo, tip mi ze vlece pronmetno...WTF!!!

Tole ne bo OK. Kurc, zapeljem jaz notri 2 tonsko kravo, vso svisko od sneznih cest, bo vsaj povedal kaj moram postimat sem si mislu. Ce ne bo avta ugasal tudi mogose za tiste check number plate lights ne bo vidu. Kurca. Avto mu na valjih crken in uziga...vse na armaturki tozi..jaz zelen. Kaj mi je treba....bremze top. WOOHOOO. Nasledni stage podvozje vse ok...pol pa sondo v avspuh!

 

Jaz h kraju in gledam kako gre iz svetlo zelenga na temno zeleno...zacnem zganjat napad kaslja, da bi preusmeril pozornost ko bi slo na ornazno ali karkoli je ze...proslo za salo. Naslednji stage Luci TIP-TOP..jaz sem pa malo zmago dozivekl v zivljenju ki najvec steje!

 

Prvic vzel delni kasko v zivljenju...do sedaj vedno full tako da prosim Murphy je picka...sem pa 400€ prisparal, ker so podrazil, ceprav nisem imel nobene skode.

 

Sej ne recem da bi tega palicnjaka vozil...

 

 

 

 

Link to post

Ufff.....to ne bi blo dobro probat....ko bi se prvič peljal sprobat ovinke po cesti na Pohorje,bi najprej vsa divjad prebegnila na Kozjak,poleg tega pa dvomim,da bi ostala avto in jaz v enem kosu! 😂

Link to post

Jaz bi se po vsej verjetnosti tudi usral, ker takole izza tipkovnic in volanov smo vsi pogumni, ko bi slo pa zares, pa nisem ravno preprican v isto samozavest, sploh ko ves kaj je na kocki :D

Ceprav nekateri so talentirani in znajo doloceno znanje, pridobljeno preko simulacij dobro uporabit tudi v RL...

NICE!!!

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...