Skoči na vsebino

Racerig Igralni plac - m0LN4r


m0LN4r

Recommended Posts

Pred 8 urami , Matjaž Murn je napisal:

OR ima že sedaj več kot 2K (Full HD) resolucijo preko obeh oči. Sedaj ima Full HD, naslednja verzija pa naj bi imela 1080x1200 na oko. To pri kar ima DK2 sedaj ni dovolj. Sem ga v soboto malo sprobal na Comptech sejmu pa se kar preveč vidijo pixli. Ni bla sicer dirkaška simulacija, ampak vseeno.

55" ukrivljen TV je pomoje najdražja in hkrati najslabša investicija. TVji imajo zaradi svojih post-processing zadev večje odzivne čase, kar za dirkanje ni najbolj dobrodošlo. 

Jaz bi svetoval triple monitor setup zaenkrat. OR zaenkrat še niti ne vemo kakšna bo kvaliteta, niti se še ne ve v katerih simulacijah bo podprt...

 

Najboljša izbira glede VR setov je po specifikacijah definitivno starVR. 4K resolucija,dva zaslona(za vsako oko svoj),torej boljši oz 2x večji vidni kot. 

OR CV1 ne bo imel dva zaslona,ampak samo enega in ta resolucija se potem takem ne bo delila kot pri starVR,ki ima dva zaslona, ampak fiksna 2160x1200. 

Glede podpore se še sicer ne ve,ampak sem ziher,da bo OR CV1  podpiral AC oz nasprotno,vsaj tako je rekel Stefano.

Link to post
  • Odgovori 78
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz sem se dosti pogovarjal s takimi zelo hitrimi vozniki preko chata in so rekli tako: - sem se izboljšal, ampak sem potem na starem monitorju/volanu/pcju lahko bil isto dober.... tako da komu z

Plus to, da so že novi VR prototipi, ki bodo meli dva ekrana za globinsko ostrino očesa.... Damn, vedno bolj me mika, da bi še počakal leto ali dve, ampak to je vedno tak Kar se pa placa tiče, re

Pozdravljeni, ne tak dolgo nazaj sva z ingange bila pri silicijevi dolini sprobat Oculus DK2 pa smo rekli, da se tu prijavimo da bo malo več slovencov na kupu Jaz nisem baš neki hud simracer, ker sem

Posted Images

Pred 22 urami , zamex23 je napisal:

@m0LN4r malo si zmanjšaj FOV če maš takle 2 monitorja...ka to maš kak tutorial kok se nardi ker bi js tut :D

SRWE je program, ampak me zanima kako je nastavil, ker meni popači fov in moram vsakič klikniti še 3 monitor app ter premaknit nastavitev za kot. Vidim, da je acs.exe v window mode-u in da launcher ni, ali si naredil novo custom resolucijo v Win za launcher? Shranjen imaš preset z resolucijo in pozicijo okna, ampak fova ti ne popači, ko ga uveljaviš, si naredil še kaj drugega posebnega? :)
Drugače pa čist hudo tole z 2x 40, še tretji manjka :P

Link to post

@bofu

V igri (launcher) sem naštimal single screen pa eno normalno fhd resolucijo.
FOV v launcherju ne dregam, ampak nastavim za vsak avto posebej z tistim appom za sedež pa kliknem "save"

Za launcher še nevem kako je, zaenkrat samo video.ini je vnešen 5760

 

Quote

Drugače pa čist hudo tole z 2x 40, še tretji manjka

 

Ja razmišljam tudi o tem, da prodam en TV in se nabavita še dva identična ali pa kr trije identični z malo tanjšim robom. Rabljeno z ebaya, amazona ali kaj drugega.
Malo je hencno, ko ma toshiba spodaj 10cm črnega roba pa nizko stojalo, samsung pa je skoraj za 8cm nižji.

Najbolj moteče pa je, pri samsungu kjer je na robu črnega roba še en tak prosojni rob cca. pol centi, ki se svetlika oz. pač motečeje no, ker je prozorna plastika

Link to post

Ne primerjajte med seboj TV  in PC Gaming Display-a. Sploh v primeru da TV nima gaming načina, pozabi da boš na njem vozil simulacijo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uredil - alkoro
Link to post

Ja ne govorimo o superdragih monitorjih, ki jih maš na mizi, ampak TVju, ki ga maš v dnevni sobi pa uporablaš za različne stvari.
- Simracing, Kavč igre, avanturske igre, TV programi, filmi, konzole

Meni nekako bolj sede velikost, ki te potegne v igro, kot pa tistih 30-40ms razlike in bulit na pol manjšo cesto v tem primeru.

Se pa strinjam, da če bi se izključno uporabljalo za profesinalno streljačino, hitrostnega razreda Quake3 ali warsow, potem drag monitor.

Quake 3 se je nažigal pred 10-15 leti na CRTjih pa se noben ni sekiral, zaradi takih stvari kot se danes sekirajo CODjaši,
malo poglejte kak CPL match izpred 10 let. Take stvari so delali, da moraš 2x pogledat da vidiš :)

Uredil - m0LN4r
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...