Skoči na vsebino

Racerig Igralni plac - m0LN4r


m0LN4r

Recommended Posts

  • Odgovori 78
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz sem se dosti pogovarjal s takimi zelo hitrimi vozniki preko chata in so rekli tako: - sem se izboljšal, ampak sem potem na starem monitorju/volanu/pcju lahko bil isto dober.... tako da komu z

Plus to, da so že novi VR prototipi, ki bodo meli dva ekrana za globinsko ostrino očesa.... Damn, vedno bolj me mika, da bi še počakal leto ali dve, ampak to je vedno tak Kar se pa placa tiče, re

Pozdravljeni, ne tak dolgo nazaj sva z ingange bila pri silicijevi dolini sprobat Oculus DK2 pa smo rekli, da se tu prijavimo da bo malo več slovencov na kupu Jaz nisem baš neki hud simracer, ker sem

Posted Images

On 8. 12. 2015 at 10:54, m0LN4r je napisal:

@bofu

V igri (launcher) sem naštimal single screen pa eno normalno fhd resolucijo.
FOV v launcherju ne dregam, ampak nastavim za vsak avto posebej z tistim appom za sedež pa kliknem "save"

Za launcher še nevem kako je, zaenkrat samo video.ini je vnešen 5760

 

Ja razmišljam tudi o tem, da prodam en TV in se nabavita še dva identična ali pa kr trije identični z malo tanjšim robom. Rabljeno z ebaya, amazona ali kaj drugega.
Malo je hencno, ko ma toshiba spodaj 10cm črnega roba pa nizko stojalo, samsung pa je skoraj za 8cm nižji.

Najbolj moteče pa je, pri samsungu kjer je na robu črnega roba še en tak prosojni rob cca. pol centi, ki se svetlika oz. pač motečeje no, ker je prozorna plastika

Aha, to je ta razlika, jaz nastavim na triple screen, na single pa te "napake" res ni. Preveri, boš videl o čem govorim. Nekako mi je boljše nastaviti na triple screen, ker potem lahko nastavljaš kot med monitorji, FOV itd... Za launcher verjetno misliš launcher.ini v Documents mapi?

Ja, ta rob pri Samsungu je moteč, ga ima tudi moj monitor :)

Uredil - bofu
Link to post

Input lag je še najmanjši faktor, ker tvoj input se bo takoj poslal na server, pač na tvojem monitorju pa se bo sprememba prikazala 40ms (ping) + recimo 30ms input laga pozneje.

Ker tak al tak ne vozimo, glede na to kar vidiš na monitorju se mi zdi, ampak že vnaprej. Noben ni igral nekoč na ISDN ? Saj veste kak je blo :)

Moj point je, da se stavim, da so nekateri tukaj tako nadrkani, da če mu izklopim monitor bo še vedno znal zvozit ovinek xD pa ga vklopim nazaj pa bo še vedno na cesti.

- To vem, ker ko sem bil mali mi je oče vedno izkapljal monitor med igro pa edini način proti temu je bil, da sem se nadrkal zadevo do te mere, da me ni motilo. No potem se je pa tipka pokvarila, pa smo tipko fiksirali z zobotrebcem :)

Uredil - m0LN4r
Link to post

Neki je input lag, ki ti prikazuje kaj se dogaja v igri, takoj ko se zgodi - neki je pa lag, ki ti z zamikom prikazuje druge dirkalnike na progi.

Problem pri input lagu je, da včasih rabiš tistih par milisekund za dovolj hitro reakcijo, če hočeš pravočasno ujeti kakšen slide. Nekaj laga ti prinese volan, nekaj laga imaš na monitorju - ti seveda tudi malo zalagaš, ker nisi stroj in že delaš piruete...

Link to post

Kar zanimivo tole branje. Nikoli nisem pomislil,da sem lahko slab voznik zaradi monitorja :D  Za to pa mi sin non-stop teži,da bi kupila nov monitor z 144 Hz osveževanjem slike in ne vem kaj še vse,ker se mu kao slika trga pri neki streljačini :D  Priznam,da se nisem nikoli preveč ubadal z karakteristikami monitorja,ampak sem vedno raje dal več v strojno opremo PC-ja. Sedaj pa resno študiram,da bi nabavil kak 27 palčni monitor z veliko številko pred Hz in seveda po možnosti mora biti 4K,ker drugače ne veljaš dan danes prav nič v tej gamerski sceni.

Link to post
  • 2 weeks later...
On 10. 12. 2015 at 18:29, silicijeva dolina je napisal:

Kar zanimivo tole branje. Nikoli nisem pomislil,da sem lahko slab voznik zaradi monitorja :D  Za to pa mi sin non-stop teži,da bi kupila nov monitor z 144 Hz osveževanjem slike in ne vem kaj še vse,ker se mu kao slika trga pri neki streljačini :D  Priznam,da se nisem nikoli preveč ubadal z karakteristikami monitorja,ampak sem vedno raje dal več v strojno opremo PC-ja. Sedaj pa resno študiram,da bi nabavil kak 27 palčni monitor z veliko številko pred Hz in seveda po možnosti mora biti 4K,ker drugače ne veljaš dan danes prav nič v tej gamerski sceni.

Jaz sem se dosti pogovarjal s takimi zelo hitrimi vozniki preko chata in so rekli tako:

- sem se izboljšal, ampak sem potem na starem monitorju/volanu/pcju lahko bil isto dober.... tako da komu zaj verjet

 

Sicer pa prišel je končno Božiček in rešil vse moje težave s prostorom, pa še baba bo mirna.

Po slabih dveh letih na tleh in odžaganem stolu, sem zdaj končno udobno na mestu.

5677e8d7d2833_playseatchallenge.thumb.jp

Link to post

Meni ga je uspelo dobit za 179€ in zastonj dostavo: http://www.computeruniverse.net/products/90506895/playseat-challenge.asp

Sem zelo dolgo iskal pa čekiral kupončke pa razne popuste, polnočne ponudbe itd.
**Zložim pa sestavim ga v minuti, točno tak kak likanlno mizo ja.

IMG_20151221_130924.jpg.e18f7b561a340a85IMG_20151221_131016.jpg.0cf175b1bcb1236d

Ja maček je tečen u tri p*m*

IMG_20151221_131118.thumb.jpg.a21b26a027

Uredil - m0LN4r
Link to post

Čaki volan gor ostane, ko ga zložiš ? Mega.

P.S: likalna miza je bil mačistična fora. Raje ne omenjaje tega tvoji, sicer bo embargo za določene zadeve :)

P.S: zakon parket

Uredil - MarkoP
Link to post

Verjetno res ne, se mi zdi da je okol 190lbs meja. Sicer pa je robistno narjeno na prvi poglej, cevi so fi 3cm nekje, blago je tudi ful debelo.

Edino kar bi na prvi pogled rekel, da je najbolj šibka točka tist šrauf na X med  dvema cevema ki jih drži skup, ampak ok to se da zamenjat.

Upam, da bo držalo. Na amazonu dosega visoke ocene, pa še najcenejši je oz. ne najdem podobnega nikjer. (kopmlet zložljivega in lahkega)

Bom poročal, kako bo po parih urah.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...