Skoči na vsebino

rFactor


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav vsem! Sem Luka Peklaj iz okolice Ljubljane. "Pišem v svojem ter v imenu Core Racing." Rad bi vam predstavil in use zainteresirane, mogoče najhitrejše med vami, povabil da se nam prid

Renault mod... mja, bo treba voziti z mechanical failure na OFF, drugače ne bo nihče do cilja prišel...

Targa! Jaz sem bil testni voznik te proge, in sem bil 1. ki je progo izpelu brez napake! Ta posnekte so potem uporabili za umetno inteligenco (to je bilo v Grand Prix Legends)! wow. Zakon proga.

Posted Images

@ Darjan Brankovič

Pozdrav!

Kontakteral me je Core Admin in me prosil, da ti povem, da bo tvoj priimek spremenil iz Č v C. Ker mu Č povzroča težave pri rezultatih. Tako da, ko se boš naslednjič prijavil na Core se prijavi kot Darjan Brankovic in bo delovalo. S Č-jem pa ne več.

Pravtako te prosi če je lahko tvoje ime v igri tudi brez znaka Č.

Hvala!

Za vprašanja sem tudi jaz na voljo. Sem pravtako v admin ekipi.

Se vidimo na progi! [ok]

Link to post

S temi angleži je pa res super peljat :) V treh dirkah nisem imel enkrat problemov v prvem ovinku, pri nas bi bil 3x kabum :)

Darjan, si ti že s kom v ekipi? Če si sam, bi se preselil k tebi, da skupaj nabirava točke :D Pa še grd mi je tale RedBull...

ps: se opravičujem ker smetim tukaj, sam njihov forum ne dela :D

Link to post

so se danes opravičili tko da je vse ok

 

Hi Viktor,

It appears you were charged for a year of monthly payments. We have refunded you the amount, cancelled the membership and apologize for that transaction, it should not have billed you like that.
Best regards,
Colin
rFC Admin
Link to post
  • 3 weeks later...

Živjo!

 

Jaz imam en problem. Kolega sem počasi vpeljal v rFactor, in bi sedaj rada preko neta vozila skupaj, vendar ko postavim server, njegov računalnik ne najde mojega IP naslova (ravno tako je če narediva obratno). Moj računalnik je odprt in se lahko poveže z drugimi računalniki, sem doma preveril ker imam dva računalnika z rFactorjem nasnetim in sem se povezal v server braz problema.

Se pravi da je problem njegov računalnik, in sem rekel da naj da rFactor pod izjemo na firewall-u, in še vedno ni delovalo, več pa nimam pojma kaj narediti. Gledal sem po guglu, da naj bi imel neke porte zaprte na routerju, ampak teh zadev ne zastopim dovolj, tako da bi tukaj koga, ki ve za kaj se gre, prosil za pomoč.

Se opravičujem če je bilo to že kje pisano, samo jaz nisem našel, bi pa lepo prosil za pomoč, ker me kolega skos heca da je hitrejši od mene, in bi rad uredil multiplayer da mu dokažem nasprotno! :D

Link to post

Problem je skoraj sigurno na tvoji strani - ti postavljaš server. Na drugem računalniku ti server najde zaradi tega, ker si v istem lokalnem omrežju in vmes ni FW, ki bi blokiral dostop do serverja. 

 

Na tvojem routerju moraš forwardirat porte za delovanje rFactor serverja na IP tistega računalnika, ki bo imel server postavljen.

Link to post

Verjetno ti nimaš porte odprte. Domač računalnik pride noter ker ima isti IP, njegov pa ne ker je drug IP. Tako da moraš ti odpret porte. Kako se to naredi ti pa ne znam povedat. Mislim da bo to problem :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...