Skoči na vsebino

rFactor


skopusnik

Recommended Posts

Ne rabiš hamachija........Rabiš pa odprte porte na routerju za server, odprt požarni zid.... da gre promet skozi, verjetno vama to ne štima. Preberite v navodilih kere porte odpret itd........google pa to :)

Probajte zbrisat multiplayer.ini (v Userdata/ime profila) in potem znova zagnat igro, včasih malo nagajajo tisti ip-ji......in probat poiskat po seznamu, večkrat refresh......

Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav vsem! Sem Luka Peklaj iz okolice Ljubljane. "Pišem v svojem ter v imenu Core Racing." Rad bi vam predstavil in use zainteresirane, mogoče najhitrejše med vami, povabil da se nam prid

Renault mod... mja, bo treba voziti z mechanical failure na OFF, drugače ne bo nihče do cilja prišel...

Targa! Jaz sem bil testni voznik te proge, in sem bil 1. ki je progo izpelu brez napake! Ta posnekte so potem uporabili za umetno inteligenco (to je bilo v Grand Prix Legends)! wow. Zakon proga.

Posted Images

imam en problem pri igranju rfactorja preko interneta.ko nastavim kvalifikacije jih kar preskoci in se zacne dirka.nato imamo 5 minut casa da zapustimo bokse in se postavimo.ceprav imam vse nastimano tako kot mora bit se to zgodi vedno.upam da kdo od vas pozna resitev.

Link to post
  • 2 weeks later...

Lep pozdrav vsem!

Sem Luka Peklaj iz okolice Ljubljane. "Pišem v svojem ter v imenu Core Racing."

Rad bi vam predstavil in use zainteresirane, mogoče najhitrejše med vami, povabil da se nam pridružite pri dveh prvenstvih, ki jih trenutno organiziramo. Trenutno je še nekaj prostih mest. Ponujamo tudi manjše denarne nagrade za prve 3 in za najbolj fer voznika.

series_banner_profreight_fbmw.jpg

Info: TUKAJ

Forum (potrebna registracija): TUKAJ

series_banner_tshillskoda.jpg

Info: TUKAJ

Forum (potrebna registracija): TUKAJ

Prosim da se prijavijo le resni vozniki ki se bodo dobro pripravljeni udeležili vseh dirk v prvenstvu.

Use dodatne informacije so na forumu, pravtako vsi linki za vse potrebne stvari (mod&proge).

Na voljo sta 2 serverja na katerih bo možno trenirati ter team speek(če želite imate lahko svoj chat room).

Karšna koli vprašanja: luka.peklaj@siol.net ali forum.

VLJUDNO VABLJENI! ;)

Rad pa bi vsem ki imate radi virtualno dirkanje predstavil Touring Pro Series. V zadnjem času najbol priznana virtualna prvenstva.

Core Racing sodeluje v Clio Cup in V8.

Posnetek prenosa v živo iz prejšnje, prve tekme sezone. Kot zanimivost. Zmagovalec prvensta dobi za nagrado preiskus v profesionalnem moštvu Team-HARD, Volkswagen Racing Cup, ter sovoznik za nekaj krogov v novem Tom Onslow-Cole VW Passat CC BTCC avtomobilu.

Z vsem tem bi vam rad predstavil malo vsega kar se odkril v zadnjem letu virtualnega dirkanja.

Upam da bo komu zanimivo in da se bo kdo odzval povabilu. Lahko pa pridete tudi na kak krog za zabavo med trening časom.

Hvala!

Če bo čas dopuščal, bi se tudi jaz kdaj udeležil vaše WTCC dirke.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...