Skoči na vsebino

Forza Motosport


play

Recommended Posts

  • Odgovori 88
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poglejte dobro  To bodo dali v DLC.  

haha tole pa je bruka...kao simulacija demo pa brez podpore za volan, boljs da sploh ven niso dal polizdelka.

nisi nic zamudil , ker faking spil ne podpira nobenga volana , vsaj zdej na zacetku ne , hahahaha , mislm fak no , spil ma avtomobile notr,  jest pa ne morm igrat z volanom , hahahahaha , a je to kase

Ja radeon je 270 serija z 2gb rama od MSI.  Kot jaz razumem nekaj ne paše winsom.  Kot da ne bi bili posodobljeni,  vendar so aktivirani in ko mu daš da najde posodobitve napišr da je vse up to date.  Čudno.  Pa sej kot berem ne zamujam veliko, dokler ne dajo podpore za volan. 

Link to post

Na splošno ne zamujaš nič. Pač klasična arkada,ki jo tudi največji haterji igrajo,ker je pač zastonj ;) Nima še podpore za volane, ne moreš izklopiti vsync in tudi števca FPS z katerim si nekateri merijo svojega don juana  še ni. Marsikdo pljuva po špilu zaradi tega,ker mu tisti pravi pljuvalnik (pixlov) ne pljuva tako hitro,da bi lahko tekoče igral in potem je krivo vse drugo. 

Btw tudi,ko bo podpora za volane ne bo tako igralno kot je iRacing. Vsaj takšna je izkušnja iz konzolne verzije.

Link to post

Ušečna arkada na PCju pride vedno prav. Še ena ki jo bom igral poleg GRID serije. Pa upam da ne bo Windows Store eskluziva ampak bo zadeva prišla tudi na Steam pa na Win7 in naprej.

Link to post
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

sm rahlo razocaran nad to frozo...koncno so dodali wheel support ampak moj volan ima tolko laga, da se sploh neda ujet avta ko zdrsne. Sezmeraj nemorem koncat dirke z ariel atomom v8 v yas marini in ne ker bi bili ostali tolkio hitri ampak ker jst ne morem kontrolirat avta :( moj racunalnik je domnevno (ko pridem v igro mi pove da ne dosegam minimalnih zahtev) preslab za forzo ampak s tipkovnico nisem imel laga, le framerate je malo slab. in tudi tako kot je ta omenil v videotu je zelo slabo slisat svoj avto in posledicno je vse skupaj se tezje. upam da bodo popravli te stvari v prihodnosti.

Link to post

Danes hotu it sprovat pa mi kreša igro. Čim pride do loadinga proge in avta samo zapre vse skupaj. Sem proval parkrat in pol obupal in šou na Dirt Rally... Mi pa tudi AC ne dela po zadnjem updejtu ( applying localization - en ). Nimam sreče danes :P 

Link to post
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...