Skoči na vsebino

Težave in nedelovanje


branebrane

Recommended Posts

pred 1 minuto, zamex23 je napisal:

AMD= šrot. Edino za kar je dober pr igrcah je za R3E...vsepovsod drugje pa vedno neki problemi s sencami in artefakti.

zamex23 na Steam-u imam 98 iger. 80% teh iger je dosti bolj grafično zahtevnih od AC pa niti v eni nimam problemov,da bi se pojavljale grafične anomalije. AC sploh ni grafično zahtevna igra,sploh kar se tiče senčenja,izrisovanja grafične podobe v daljavi (napram ARMA 3,Fallout 4,Batllefield4,....). Torej bi sedaj zaradi tega,ker je v eni igri problem takoj naskočil AMD?

Link to post
  • Odgovori 119
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prvič slišlim o čem takšnim. Si kaj prebrskal na ac forumu oz. vprašal tam? Je dosti več šans, da dobiš odgovor, ker tam so praktično vsi. Jaz sem pa včeraj kupu nov ssd (512GB) in ga dodal k že

@bofu To je to hvala tebi in vsem ostalim.

Žal imaš nizko cenovni volan, ki je za ps3. Tako, da imaš že v osnovi manj šans, da bo kdajkoli delal na Assetti kot se spodobi. Predlagam nakup g27, poznam človeka bi ti ga dal ugodno. 

Posted Images

Jebemu, sem dal včeraj na pc windows 10, sedaj probam AC in ne dela, noče zalavfati nobene kombinacije proge&avta. A kvo kaj ve o tem? Sem tudi že javil (nisem edini) na AC forumu.

 

ps: sem pogruntal kaj je narobe, ampak itak ne morem nič. V log file se zapiše le nekaj vstic, zadnja je resolucija, ki jo imam izbrano. Neki je na tem.

Uredil - Mitja Bonča
Link to post
  • 4 months later...

Zdele se že ene par ur ubadam s tem zakva zahudiča mi ne zalaufa igro po kliku na start engine. Probal že skoraj vse možne rešitve, ki so na netu, brez uspeha, poj naložu še 1x igro, isti šmorn. K sn že skor obupu sem pa pač izbral uradni avto in uradno progo in glej ga zlomka, stvar deluje. Ke je point, da modi ne delujejo. Mam pa upgrejd 1.5.9., vse skup laufa na win10. Kake rešitve mogoče?

Link to post
1 hour ago, tauko said:

Zdele se že ene par ur ubadam s tem zakva zahudiča mi ne zalaufa igro po kliku na start engine. Probal že skoraj vse možne rešitve, ki so na netu, brez uspeha, poj naložu še 1x igro, isti šmorn. K sn že skor obupu sem pa pač izbral uradni avto in uradno progo in glej ga zlomka, stvar deluje. Ke je point, da modi ne delujejo. Mam pa upgrejd 1.5.9., vse skup laufa na win10. Kake rešitve mogoče?

poberi updejtane mode?

Link to post

Zdravo!

Se spet javljam (te tri dni obležal na polno). Sem našel problem (če je to bilo to), pri ponovnem nalaganju windowsev mi je pobrkalo administratorske pravice, sem to prenastavil nazaj kot je bilo, pa zdej dela. Po začetnih krčih sedaj tud modi laufajo. Za kaj več moram pa zadevšno stestirati malo bolj u nulo, kot sem rekel, sem tri dni preležal v postelji.

Link to post

Kompov Usb port ma omejitev na toku, se napaja iz maticne plosce in ne iz napajalnika.

Lahko probas razlicne usb porte na kompu, ker so razlicni. 3.0 pa ne deljen bi bil najbolj.

Alpa drug app, manjsa poraba

Uredil - 123
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...