Skoči na vsebino

Gran Turismo Sport


Recommended Posts

  • Odgovori 110
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mihael teb se je end an živleje zameru no...., nikol ti ni nč dobr, Asseta je podn na pc-ju?, Men se zdi da ne, GT deli so bli podn, enako ne, BF1-ja bo nora, VR očala pomoje enako dobra, ne vem....Mi

Če kej, to pa znajo ...    

Ja včer sem pa mal grdo opisal reči, oz je niti niste razbrali, se pravi, najprej se oproščam Siliciju, ter vsem ki imate družine, ali ste se v mojih besedah razbrali mogoče.....fino se oproščam!

Na mojem T300 je zadeva totalno nevozna, najprej deadzone takšen, da bi se ga še G27 sramoval, potem pa naenkrat toliko upora kot da bi na mestu vrtel volan v avtu brez serva. In to na najnižji FFB nastavitvi. :confused:

Link to post
Pred 1 uro , Matejko je napisal:

Bravo razvijalci, na T500 ki niti uradno ni podprt na PS4 dela normalno, na T300, ki je (ironično) po vrhu še GT verzija pa ne. No pa sem prišparal 70 eur, tudi ok. :lol:

Demo demo, počak da pride cl špil....vse more ok delat t 300, t 500, novi TGT

Link to post
Pred 3 urami , Matejko je napisal:

Bravo razvijalci, na T500 ki niti uradno ni podprt na PS4 dela normalno, na T300, ki je (ironično) po vrhu še GT verzija pa ne. No pa sem prišparal 70 eur, tudi ok. :lol:

Sej T500 tudi ne dela tako, kot bi pričakoval. Pač s temi nekaj bogimi nastavitvami za FFB pač ne moreš priti do želenih učinkov. Mogoče play igra na "workout" varianto in mu takšna trdota ustreza :DD

Link to post

Težko je primerjat GT pa druge igre, pač VSI GT so na drugo kopito delani, velik vozil, velik predelav, grafika ok, pač špil je drugo kot vse ostalo, mogoče lahk rečem da se forza motorsport približa podobnosti tej igri, pol se pa kr neha, ...., imam občutek da se bo v bodoče pokazalo , kako bo velik in hud špil, kak bo velik on line itd,  ker ga bodo nadgrajevali na polno, pomoje bo en kup hudih tekmovanj od Nissana in podobnega, močno upam da čim več brezplačno, do zdej so, kaj bo na novo je velko ??, ali celo da pride nova serija GT7 kjer bo max vozil cca 1,3k in vsega, vseeno sem mnenja, da bo ta špil se šele videl v roku 6  do 12m mesecev kaj zmore, zakaj se gre, kaj bodo delal na nejm, če so delal na gt6 skor 5 let v bodoče, bodo enako tukaj... itd...

Pomoje tko dinamičnega vremena kot je zdej v pc2 da rečeš le wauuu , ne bo ne v gt spo, ne drugje oz , bo to v bodoče, ker kar je meni v pc2 ma igram vsak dan dinamično vreme in je nor nor filing, bojim se da tega v gt spo ne bo v bodoče ali pa , pomoje bo prvi ki bo to dinamično vreme uredil mogoče še bolje iR, pa se kr že neha....

 

pač gt spo oz gt serije so drugo kopito špila, če je avto top poštiman predelan urejen, da imaš dost hud volqan, in še menjalnik,  je nek dost dobr približek simulaciji, dokler tega ne urediš, večina folka tudi zato na koncu reče da je to arkada, kar še en x lahk trdim da od gt5 serije dalje, če ej avto res urejen kto more bit, je filing noro dobr...

 

Sicer pa kateri špil ti punja da micko ali prezo tunaš na 500, 700 hp, in menjaš na menajlnik+sklopka in se zapodiš po peklu? ga ni, le fm je, pa vseeno, je gt za moje pojme korak dalje, če ne drugega po nori lepi grafiki..., čeprav je fm nor špil :)

 

Ekola gt6 dan pred uradnim, na plošček, pa je blo pravo veselje 3 dni nč spanja, zdej se bo zgodba zihr ponovila, komaj čakam na cel špil, demo niti nism igral, ker je škoda težav od volana do vsega, hočem top špil!

 

 

Link to post

Zakon od zakona, grafika stoj in glej, fizika enaka kot ej bila oz pobolšana amortizacija, zvok vozil meni osebno noro dober, včer nabijal 8h skup in bi še....pa je treba kej delat, dons spet akcija, tko da občutek imam da bo špil živel na polno!

Link to post

Trenutno vidim, da nas GT SPORT igra celo 84 igralcev iz Slovenije , psn prijateljska  lista kaže na 84 voznikov, vse vas vabim da se pridružite skupini GT SPORT SLOVENIJA, na PSN portalu,  ker nas je na portalu trenutno le 25, vsi vabljeni za dogovor glede tekovanj, hvala vsem!

Link to post

Danes od 15h dalje ponovni večji trening v GT SPORT, vablejni vsi tiste kateri boste vozili v naši ligi, hvala vsem!

psn :playgame81
psn portal :GT SPORT SLOVENIA
server :GT SPORT SLOVENIA

Fotografija osebe Playgame.si.
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...