Skoči na vsebino

Gran Turismo Sport


Recommended Posts

  • Odgovori 110
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mihael teb se je end an živleje zameru no...., nikol ti ni nč dobr, Asseta je podn na pc-ju?, Men se zdi da ne, GT deli so bli podn, enako ne, BF1-ja bo nora, VR očala pomoje enako dobra, ne vem....Mi

Če kej, to pa znajo ...    

Ja včer sem pa mal grdo opisal reči, oz je niti niste razbrali, se pravi, najprej se oproščam Siliciju, ter vsem ki imate družine, ali ste se v mojih besedah razbrali mogoče.....fino se oproščam!

Jst tut neb dal za noben avto več k 20k eur, ker imam zase za 12k sanjski avto ala STI...tak je svet, en ne da za volante niti 30eur, en komot 1,5k eur...., en pa za ribiško palco 3k+...

 

Zdej realno je, če si majhjen na simulacije in da ti je res to totalno veselje, bolj kot ribičija, kupuš in je mir, imaš žuliš v nedogled, , pa še ti volani ala DD ala T 500 RS in kar se dobr prodaja, se pač kupi ko se proda se dobi mogoče 10% manj, edino če nisi niti mal smiselen glede prodaje, ali da tkoj rabiš denar itd, primer je t500 rs ga imaš doma 2, 3leta, in komot prodaš za max 50eur manj..., ene reči imajo svojo ceno.

Link to post
  • 1 month later...

Volan deluje na principu dveh jermen, je bla zadnjič ornk debata na eni sim skupini na facebooku, kjer so popluval volan do konca. Ker je praktično isti volan z drugo zunanjo podobo.

Link to post
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Prve info so odlične, reč se na t 500 pelje ornk dobr, če bo res le cca 150 avtov in taka fizika in da se čaka na pravi GT7  bo vseeno tole norija, ker bo baje prek neta mariskaj novega, imam občutek da bodo na polno delal plačljive dlcje, kar spet ni slabo...počakajmo še kak dan :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...